SUPRO PADDLEBOARD KIDS RACE

Zveme Vás na 1. ročník DĚTSKÝCH SUPRO PADDLEBOARD závodů, které proběhnou na pražské Císařské louce v neděli 30. května od 11:00 hod pod záštitou Páté městské části.

Datum
29. 5. 2021
Čas začátku
11:00:00
Typ
Paddleboarding
Místo konání Císařská louka
Kraj Praha
Organizátor SUPRO Tech s.r.o.

Závody se budou konat na Císařské louce v areálu Prague campu v neděli 30. května od 11:00 do 19 hod. Záštitu akce poskytla městská část Prahy 5.

Závodit se bude ve třech věkových kategoriích (U8, U12, U15). Registrace závodníků, předání závodních čísel a úhrada startovného bude probíhat na místě označeném „REGISTRACE“ vždy 1,5 hod před plánovanými starty.

U8 – registrace od 11:00, start ve 13:30

U12 – registrace od 13 hod, start ve 14:30

U15 – registrace od 14:30, start v 16:00.

V 18:30 proběhne vyhlášení výsledků.

NA ČEM SE BUDE ZÁVODIT?

Pro účastníky budeme mít připraveny kvalitní paddleboardy značky SUPRO. Aby byly podmínky pro závodící férové, nebude možné závodit na vlastních paddleboardech.

BEZPEČNOST

Závodníky vybavíme ochrannými helmami a záchrannými vestami. Závodní dráha kopíruje břeh, nehrozí tedy střet s jinými plavidly. Bezpečnost bude zajištěna dozorem z břehu a doprovodným plavidlem.

STARTOVNÉ

Startovné je stanoveno na 150 Kč a závodníci jej uhradí při registraci. Ostatní návštěvníci mají vstup zdarma.

DORPOVODNÝ PROGRAM

Paddleboarding pro dospělé: Jízdu na paddleboardu si mohou vyzkoušet kromě dětí také dospělí, ovšem mimo závod. Pokud nestihnou paddle jízdu v den konání závodů, mohou si v sezóně půjčit SUPRO board v nově otevřené půjčovně sportovního vybavení Anyrent, která je umístěna v areálu Prague Campu na Císařské louce.

Parkour: Kromě paddleboardingu se můžete těšit na lekce populárního parkouru na tréninkových žíněnkách SUPRO Air tracks, které jsme připravili společně o.p.s. Ulice Dětem. 30 minutové lekce pro max. 10 účastníků budou probíhat každou hodinu. Vstupné je 50 Kč.

Ilustrátorská soutěž: Ve spolupráci se studiem Drawetc jsme pro kreativní duše připravili ilustrátorské souboje (RAW ART WRESTLING). Souboje se odehrají mezi rodiči a jejich potomky a bude to zaručeně legrace!

Fyzio Jóga: Zdravé protáhnutí kostí třeba i na Paddleboardu Vám ukáže fyzioterapeutka z nového Yoga Bliss studia.

Půjčení kol ZDARMA a prohlídka obytného vozu: Děti a dospělí, kteří preferují sport na souši, budou mít jistě radost z nadupaných kol, které si na místě budou moct vyzkoušet zdarma z půjčovny Anyrent.

Už jste někdy přemýšleli na půjčením obytného auta? Pokud ano, určitě Vás napadalo spoustu otázek. Kolik se Vás tam vejde, zda Vám stačí řidičák na osobák, jakou mají auta spotřebu a jak to uvnitř vlastně vypadá. Na všechny otázky Vám odpoví majitel půjčovny obytných vozů a jedním takovým autem Vás dokonce i provede.

Chůze v oblacích: Už jste někdy zkoušeli slacklining neboli balancování nad zemí na speciálním popruhu, upevněném mezi dvěma body? Přijďte si to vyzkoušet na stánek Happy sportu, kde si kromě toho, budete moci zahrát i další zajímavé hry.

OBČERSTVENÍ A ZÁZEMÍ

V areálu je k dispozici skvělé bistro, kde Vás po náročných sportovních aktivitách dobře nasytí i napojí. Doprovod malých závodníků jistě potěší stánek s výborným galicijským vínem. V areálu jsou k dispozici toalety, šatny a dokonce divácká tribuna!

Těšíme se na Vás na Cindě!

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: