WATER TOUR 2022 – Dva dny po Vltavě

Užijte si sportovní víkend na vodě nebo v sedle kola. Water Tour Slavia pojišťovna Sport Teamu se letos bude konat už potřetí. Tentokrát účastníci zamíří na Vltavu, kde o víkendu 20. – 21. 8. proběhnou dvě soutěžní etapy. Kategorií je vypsáno hned několik.

Datum
20. 8. 2022
Datum (do)
21. 8. 2022
Typ
Maraton
Místo konání v. n. Kamýk, Slapy, Štěchovice, Vrané nad Vltavou
Kraj Středočeský
Organizátor Slavia pojišťovna Sport team z.s. a Slavia pojišťovna a.s.

Vodáci a milovníci plavidel

Vodáci, kteří mají k dispozici plavidlo z kategorií seakayak single/double, kánoe single/double nebo paddleboard mohou vyrazit na trať na nich případně se závodu zúčastnit v roli Hlídky, kde se členové na plavidle střídají. V sobotu čeká vodáky soutěžní trasa v délce 48 kilometrů, která odstartuje v Solenici a cíl bude v Kempu Slapy Skalice, kde čeká sportovce odpočinek, společné posezení a nocleh. Druhý den se pak vydají na trasu v délce 18 kilometrů do Kempu pod Mostem ve Skochovicích.

„Water Tour je pohodová akce pro aktivní lidi, na které ovšem nechybí adrenalin, protože se skutečně závodí na čas,“ přibližuje šéf týmu, podnikatel a dobrodruh Pavel Sehnal. „Ví se o mně, že mám rád výzvy, a tak to ani letos nebude jednoduché.“

Cyklisté a cyklistky

Pro ty, kteří preferují obdivování krásy letní přírody ze sedla kola, jsou stejně tak připraveny dva okruhy. Sobotní má délku 29 kilometrů, kdy se pojede z Kamýku do Třebenic s cíle opět v Kamýku. V neděli se pak závodníci mohou těšit na trasu Vrané – Zvole – Vrané v délce 13 kilometrů. Zázemí bude připraveno též v Kempu Slapy Skalice, kde se společně setkají vodáci i cyklisté.

Zajímavé vybavení

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: