8. ročník Českého poháru v eskymování pro Plzeňský a Karlovarský kraj

8. ročník Českého poháru v eskymování pro Plzeňský a Karlovarský kraj

V sobotu 25.2.2017 se na bazéně SK Radbuza v Plzni konal již 8. ročník Českého poháru v eskymování pro Plzeňský a Karlovarský kraj. Jak se povedl?

Závodit přijelo 33 vodáků, někteří závodníci zkusili své štěstí ve více soutěžních kategoriích (K1, C1, C2). Eskymovalo se opět ve dvou disciplínách, a to na čas a na počet, mezi jednotlivými disciplínami se konal závod na nafukovacích SUPech, který sklidil velký úspěch mezi závodníky i diváky.

Prohlédněte si všechny fotografie k článku…

V této soutěži byli odměněni 2 nejrychlejší pádleři z řad dětí a dorostu a 1 nejrychlejší z řad dospělých vodáků.Velice zajímavá podívaná byla i na závodnice v kategorii K1 ženy, které předvedly doslova souboj o první příčku (Alice Zieglerová -TJ ČSAD Plzeň a Hanka Andrlová – SK VS Blovice). Alice si své prvenství obhájila a potvrdila hlavně svými 15 eskymáckými obraty za 30 vteřin.

Český pohár v eskymování pro Plzeňský a Karlovarský kraj 2017

Nejvíce medailí si tradičně odvezli vodáci z oddílu VO7 Horšovský Týn a bouřlivý potlesk sklidil hlavně závodník z kategorie K1 veteráni Milan Bursík z Karlových Varů, který již brzy oslaví 70. narozeniny. Finále Českého poháru v eskymování se bude konat v Brně dne 26.3.2017.

Zkušenosti čtenářů

Zdenda Galuška

Jsem rád že jsem tam něco vyhrál a jdu vyhrát do Brna :).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: