Akční ceny lodí v červnu pouze ve Water Element! (PR)

Akční ceny lodí v červnu pouze ve Water Element! (PR)

V průběhu června můžete zakoupit vybrané nové kajaky za velmi zajímavé ceny. Kajaky můžete zakoupit také na splátky (rozložené do 10 měsíčních splátek – přeplatíte pouze 5% ceny kajaku). V nabídce i mnoho vybavení se slevou až 50%. Více na [url=http://www.vodacke-centrum.cz newwindow]www.vodacke-centrum.cz[/url].

V průběhu června můžete zakoupit vybrané nové kajaky za velmi zajímavé ceny. Kajaky můžete zakoupit také na splátky (rozložené do 10 měsíčních splátek – přeplatíte pouze 5% ceny kajaku). V nabídce i mnoho vybavení se slevou až 50%. Více na www.vodacke-centrum.cz.

Dne 29.6. 2013 proběhne v areálu vodáckého centra Water Element vodácký den s prezentací lodí Gumotex a přednáškou o záchraně a bezpečnosti na divoké vodě pro širokou veřejnost. Součástí programu bude možnost vyzkoušení lodí nebo projížďky za dohledu instruktora – vše bude zdarma! Více informací již za pár dní na internetových stránkách WE a WEC.

Kajaková škola a vodácké zájezdy. Lekce pádlování s instruktory v Brně od 200,-/lekce (divoká voda, seakajaky).Více na www.vodacke-akce.cz – Water Element Community.

[i]PR: Článek je placenou inzercí firmy [redir=http://www.vodacke-centrum.cz newwindow]www.vodacke-centrum.cz[/redir] a jeho obsah nevyjadřuje názor HYDROredakce. Text neprošel redakční ani jazykovou úpravou.[/i]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: