BOATPARK ŠKOLA ESKYMOVÁNÍ ! (PR)

BOATPARK ŠKOLA ESKYMOVÁNÍ ! (PR)

Pro každého kajakáře je znalost eskymáckého obratu zásadní. Na divoké vodě je nutností a hodí se i pro seakajakáře. Dokážeme Vám pomoct s odstraněním obav a strachu z vody a pobytu hlavou dolů.

Učíme, jak úplné vodácké laiky, tak pokročilejší jezdce. Naučíme Vás vše od prvních náklonů, vylehávání, přes eskymování pádlem na obě strany, neopomeneme zvedání rukama včetně nácviku bojových eskymáků. Pro každého kajakáře je znalost eskymáckého obratu zásadní a tréninkový proces se tím výrazně urychlí. Na divoké vodě je nutností a hodí se i pro seakajakáře. Dokážeme Vám pomoct s odstraněním obav a strachu z vody a pobytu hlavou dolů.

Eskymování bude probíhat vždy ve středu od 19:00 do 20:30 v bazénu SŠT Zelený pruh, od začátku listopadu 2012 do konce března 2013. 

Přihlaste se v dostatečném předstihu na [email=in**@bo******.cz]info(zavináč)boatpark.cz[/email].

[i]PR: Článek je placenou inzercí firmy Boatpark a jeho obsah nevyjadřuje názor HYDROredakce. Text neprošel redakční ani jazykovou úpravou.[/i]

Zkušenosti čtenářů

Chobotnice

Ahoj, z textu jsem úplně nepochopil, jestli bude probíhat výuka vopravdu na lodích, různejch, nebo jenom na kajakách. Je to nějak daný?

Pája

Ahoj, výuka je možná i na C1.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: