Cestovní kávovary HANDPRESSO – espresso kdykoliv a kdekoliv

Cestovní kávovary HANDPRESSO – espresso kdykoliv a kdekoliv

Neradi se vzdáváte svých požitků? Trávíte v přírodě skoro stejně času jako doma nebo v práci? Máte rádi kávu? Pokud jste si odpověděli třikrát „ano“, pak byly cestovní kávovary Handpresso stvořeny přímo pro vás.

Handpresso je životní styl, který vás jednou pro vždy zbaví rozpustné kávy nebo našeho českého „turka“ na vašem výletě. Je to drobný přenosný kávovar vhodný především pro cestování, který vám připraví opravdové espresso kdykoliv a kdekoliv. Pokud jste se ještě s ručními kávovary nesetkali, pokusíme se vám to kouzlo snadné přípravy voňavého espressa přiblížit v tomto článku.

[b]Rozlišují se 2 základní typy kávovaru Handpresso – „ruční pumpičkové“ kávovary a kávovary do auta.[/b]

[b]K[/b]ávovar Handpresso Wild

[b]K[/b]ávu

[b]H[/b]orkou vodu

Pomocí pumpičky v rukojeti sami natlakujete kávovar na 16 barů (pokud vám to připomíná pumpičku na kole, pak jste to pochopili správně). Na malém manometru sledujete, jak tlak stoupá.

Pak přidáte horkou vodu do zásobníku o objemu cca 50 ml (klidně z termosky) a kávu.

To je vše. Jedno stisknutí a výborné espresso je na světě!

Veškeré detailní informace a videa najdete na oficiálním webu dovozce pro Českou republiku, kde najdete také seznam prodejců: www.handpresso-online.cz.

[i] PR: Článek je placenou inzercí výhradního distributora kávovarů Handpresso do ČR, firmy ATTACKTRADE spol. s r.o a jeho obsah nevyjadřuje názor HYDROredakce. Text neprošel redakční ani jazykovou úpravou.[/i]

Zkušenosti čtenářů

VOJTA

.. a co cestovní pivovar, to by byl inší artikl….
V.

matous.b
Zdeněk

Nestraš, než Beermachine, to budu raději pít vodu.

Tibor
nedám

furt nevím jak ale správně odskladovat v prášku líh 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: