Climbing party a outdoorové novinky na SPORT Life

Climbing party a outdoorové novinky na SPORT Life

Velká sportovní show pro aktivní a rekreační sportovce, nadšence i fanoušky různých sportovních disciplín se chystá v Brně v termínu [b]od 7. do 10. listopadu[/b]. Populární [b]veletrh SPORT Life[/b] je opět tady, aby návštěvníkům nabídl novinky sportovního vybavení, sportovní zážitky, exhibiční závody a setkání se známými sportovními legendami.

Sportovní veletrh SPORT Life je přehlídkou [b]sportovního oblečení, vybavení a potřeb[/b] pro nejrůznější sporty. Na výstavišti najdete více než stovku vystavovatelů, kteří zastupují prestižní světové a české značky. Výběr je opravdu veliký, nechybí nové modely a inovace, na druhou stranu tady můžete pořídit sportovní zboží za [b]akční ceny[/b] a také [b]otestovat goretexové vybavení[/b] v tzv. laboratoři, která simuluje vliv deště, vlhka a větru.

Při výběru sportovní obuvi oceníte diagnostiku chodidel, došlapu a další měření, které na svých stáncích nabídne hned několik firem.

SPORT Life láká návštěvníky také bohatým sportovním programem, ve kterém nechybí exhibiční závody, [b]vystoupení vrcholových sportovců[/b] a autogramiády známých osobností. Do závodů a sportování se mohou zapojit i diváci, na výstavišti vyrostou hřiště, kurty a závodiště, kde si lze zahrát badminton, stolní tenis, streetbal, volejbal a další hry.

Živou atmosféru haly ještě více rozproudí oblíbené [b]kmenové lezení, lezecká a boulderingová stěna[/b], barmský most nebo tzv. [b]tarzaní skok[/b]. Pokročilejším je určen lezecký závod v duchu brněnské tradice „climbing party“ s výstižným názvem [b]SPORT Life Boulder Contest[/b].

Pokud tedy žijete sportem a  máte rádi zábavu, nenechte si ujít návštěvu [b]brněnského výstaviště v termínu 7. – 10. listopadu[/b], čeká na vás spousta sportovních zážitků.

Více na www.sport-life.cz.

[i] PR: Článek je placenou inzercí pořadatele Sport Life a jeho obsah nevyjadřuje názor HYDROredakce. Text neprošel redakční ani jazykovou úpravou.[/i]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: