Další možnost volného ježdění na Trnávce!

Další možnost volného ježdění na Trnávce!

Všichni příznivci divoké vody dejte velký pozor, skvělá věc se podařila! Stavidla vodní nádrže Trnávka se znovu otevřou a kanál tedy bude opět v provozu a k dispozici pro volné ježdění a trénink, tentokrát o víkendu 20. a 21. června.Voda poteče v sobotu dopoledne od 10 do 12 hodin a odpoledne od 14 do 17 hodin. V neděli pak od 9 do 13 + hodina na závod raftů.Splavenka pro malé lodě se bude prodávat za 250,- Kč / loď, pro rafty za 400,- Kč / raft.

Zkušenosti čtenářů

Martin Hájek

Prosím o opravu hodin na Trnávce, Podařilo se navýšit hodiny za stajnou cenu : sobota 10 – 12 a 14 – 17, neděle 10 – 14 + hodina na závod raftů
Hájos

Martin Hájek

oprava neděle 9 – 13 + hodina na závod raftů

Dušan Šinka

ahoj,
diky za dalsiu moznost dobreho jazdenia. Iba poprosim o stanovenie nejakych pravidiel vzhladom k obrovskemu mnozstvu ucastnikov 30.-31.5.2020. Hrozilo tam realne nebezpecenstvo urazov, sam som 2x inkasoval, nastastie bez nasledkov. A slusny (neagresivny) padler potom viac caka vo vracaku a uhyba, nez jazdi.

Honza M
Dušan Šinka:

A jak by sis taková pravidla představoval? Za mě asi takhle: 1) nebuď ubrečenej. 2) pokud se ti něco nelíbí, platí pravidlo 1.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: