Daruj pod stromeček předplatné vodáckého časopisu Pádler s 20% slevou!

Daruj pod stromeček předplatné vodáckého časopisu Pádler s 20% slevou!

Máš doma či mezi známými vodáka nebo vodačku, kteří nemluví o ničem jiném než o pádlování a nevíš, co jim dát k Vánocům, když už všechno vybavení mají? Daruj předplatné časopisu Pádler a udělejte radost hned čtyřikrát za rok!

Pokud sháníš nějaké překvapení pod stromeček pro vyznavače pohybu po vodě s pádlem v ruce, máme pro tebe skvělý tip. Daruj předplatné časopisu Pádler nyní v rámci akce s 20% slevou! Akce platí až do 24. 12. 2023, takže předplatné stihneš objednat i na úplně poslední chvíli.

A jak na to?

Pádler je jediný vodácký časopis v Česku a na Slovensku

Časopis Pádler, to znamená 4x ročně to nejlepší vodácké čtení na 68 stránkách. Vodní turistika u nás i v zahraničí, divoká voda, expedice, seakajaky, paddleboarding, packrafting, vodní slalom a sjezd, rafting a všechny další vodácké radovánky. K tomu rozhovory, reportáže, recenze vodáckého vybavení, skvělé fotky a mnhem mnohem víc.

Kdy časopis vychází?

4x ročně (březen, duben, červen, listopad) – časopis záměrně nevychází přesně po čtvrt roce, ale snažíme se jeho vydávání uzpůsobovat vodácké sezoně, abyste včas načerpali inspiraci a pak místo čtení mohli vyrazit pádlovat!

Nysa Kłodzka. František Prokeš.
Galerie fotografií – Anna Navrátilová.
Ledovcové jezero Hoffelslón. Pavel Stračánek.
Objevování řek v Bolívii. Fabian Alejandro Bonano, Philipp Michel, Marinus Bauer.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: