Decathlon Rent: brána k zážitkům ze světa vodních sportů

Decathlon Rent: brána k zážitkům ze světa vodních sportů

Ať už jste začátečník nebo zkušený vodák, služba vám umožní snadno a výhodně získat kvalitní vybavení bez nutnosti jeho koupě. Přejete si zažít den na paddleboardu? Potřebujete k tomu větší rodinný stan? Díky půjčovně si budete moci dopřát spoustu dalších zážitků a pohody nejen během letní dovolené. Pojďte se s námi podívat, jaké výhody Decathlon Rent nabízí a co všechno nabídka zahrnuje.

Výhody Decathlon Rent

Decathlon Rent nabízí několik zásadních výhod, které dělají půjčování vybavení atraktivním:

  • Jednoduchá rezervace online: Rezervaci můžete snadno provést na webových stránkách rent.decathlon.cz. Stačí si vybrat produkt, termín a vyplnit potřebné údaje. Platba probíhá online a v den vyzvednutí pouze podepíšete předávací protokol a můžete jít sportovat.
  • Žádná záloha: V Decathlonu nemusíte platit žádnou zálohu, kterou požaduje řada konkurenčních půjčoven u dražších produktů
  • Výhodná cena: Od čtvrtého dne výpůjčky se započítává sleva, která může výrazně snížit celkovou cenu. Například půjčení kajaku na více než 14 dní můžete dosáhnout na slevu až 40 %.
  • Možnost zrušení rezervace bez poplatku: Rezervaci můžete zrušit až den předem bez jakýchkoliv poplatků.
  • Kvalitní servis: Každý produkt je po vrácení pečlivě zkontrolován a připraven v perfektním stavu pro dalšího zákazníka.

Aktuální nabídka vodního vybavení

Z nabídky vodního vybavení si můžete vybrat například dvou nebo třímístné rekreační kajaky, které jsou ideální pro rodinné výlety nebo pohodové projížďky s přáteli. Jako zkušený vodák tedy můžete doporučit výhodné zapůjčení nafukovacích kajaků ve skladném obalu svým známým.

Spousta půjčoven přímo u jezer poskytuje paddleboardy, kde se obvykle platí za 1 hodinu. Takové výpůjčky se vám nevyplatí. Lepší volba je půjčit si paddleboard v Decathlonu – stojí 200 Kč na den a jen stačí ho ráno vyzvednout, večer vrátit. Zábavu na vodě pro děti i dospělé tedy máte jasnou. Hodit se vám budou také vodotěsné vaky, které zajistí, že vaše věci zůstanou v suchu. Nezapomínáme ani na praktické pumpy, které vám usnadní nafouknutí paddleboardu nebo kajaku přímo u vody.

Pokud byste potřebovali půjčit také velké rodinné stany nebo například kola, zkuste produkt vyhledat. Díky půjčovně se vám otevře spousta dalších zážitků.

Plány do budoucna

Decathlon má v plánu neustále rozšiřovat svou nabídku. Kromě stále novějších a techničtějších modelů vodního vybavení bude rozšiřovat i sortiment doplňků a příslušenství. Plánuje se zavedení služby doručení vybavení až k zákazníkovi domů a možnost vrátit produkty na jakékoliv prodejně. Dále se uvažuje o zavedení předplatného, které umožní půjčení vybavení na neomezeně dlouhou dobu za pravidelné měsíční poplatky.

„Naším cílem je dát zákazníkům možnost vyzkoušet si špičkové vybavení, aby se přesvědčili o jeho kvalitě a spolehlivosti. Chceme, aby si byli stoprocentně jistí, že si kupují spolehlivé vybavení,“ říká lídr projektu Hynek Petřík.

Služba Decathlon Rent představuje skvělou možnost pro ty, kteří chtějí vyzkoušet vodní sportovní vybavení bez nutnosti jeho koupě. Díky široké nabídce a výhodným podmínkám je tato půjčovna ideálním řešením pro každého. Navštivte stránky rent.decathlon.cz a objevte, jaké možnosti vám Decathlon Rent nabízí.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: