Pravidelné tréninky a akce

Nabíráme nové členy

Leviathan Dragons

Dobrý den, nebo po vodácku ahóóój (ustálený pozdrav vodáků), klub Leviathan Dragons z. s. zve všechny zájemce od 18 let na pravidelné tréninky na dračí lodi. Klub trénuje v Braníku každé úterý a čtvrtek od 18:15 na adrese V Náklích 1a Praha -Braník v docházkové vzdálenosti od zastávky MHD Černý Kůň.
Na tréninku si vyzkoušíte nejen jaké je to pádlovat v 10 (v případě plně zaplněné malé lodi, nebo ve 20 lidech na velké lodi) jako jeden muž, ale také si vyzkoušíte nejtýmovější sport na světě.
Od změny času na jaře až do další změny klub trénuje na Vltavě, od podzimní změny času zase do jara probíhají tréninky na speciálním bazénku. V letní sezóně se trénuje na závody, které se konají na různých místech napříč Čechami, Moravou a Slezskem. V zimní sezóně na tzv. Halový pohár, na kterém posádka Leviathan Dragons Women vyjela krásné 3. místo v kategorii ženy. V roce minulém se posádka v kategorii mix (6 mužů a min. 2 ženy) stala mistry republiky
Pokud vás nabídka klubu zaujala, tak ho můžete kontaktovat skrze sociální sítě níže, nebo na telefonních číslech: +420 773 991 886 (Kapitánka Šárka) / +420 724 056 320 (Náčelník Michal)
Více informací najdete na www.padlujsnami.cz
Email: kl**@le**************.cz
Facebook: https://www.facebook.com/leviathandragons
Instagram: https://www.instagram.com/draci_lode_praha/
Promo video: https://www.youtube.com/watch?v=x0gLj3n4WSY

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: