Flemming Fossen

Flemming Fossen

Letos v létě se Lukáš Reich postaral o dva české prvosjezdy na vodopádech Flemming Fossen na Raumě a Nevěstin závoj na Store Ula, kde ho ještě podpořil Číva. Pojďme se dnes společně podívat na report, fotky a video z Flemming Fossen.

Když jsem se letos rozhodl vyrazit v létě pádlovat do Norska, ještě jsem netušil s kým pojedu. Nakonec po pár telefonátech bylo rozhodnuto, pojedu se stejnou partou jako loni. Všechno probíhalo v pohodě a po pár dnech jsme se slušně rozpádlovali v oblasti Telemarku. Jenže po cestě dál do Norska přišel nečekaný problém s autem a k Raumě jsme ani nedojeli. Už v Norsku jsem se domluvil, že vyrazím do Norska podruhé. Druhý pokus zapádlovat si v Norsku skoro padl kvůli autopůjčovně, kde nám bylo oznámeno, že auto, za které už byla zaplacená záloha, nejede a že máme smůlu. Řešili jsme co dál. Nakonec dopadlo vše neočekávaně dobře… Auto nám půjčil Tonda Železný, tímto mu ještě jednou děkuji.

Díky všem! Hlavně Ivošovi a Štěpánovi za náročnou cestu pod vodopád kvůli záchraně a zbytku party za podporu ze břehu a za focení a natáčení.

text: Lukáš Reich

Zkušenosti čtenářů

Miki

Uzasny, gratuluju, skvelej vykon, skvela podivana, skvelej clanek. 🙂

bouky

tak to se ti povedlo, nestíhám jak to bylo rychlý.gratulace bouky

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: