Hledáte sport, relaxaci a zábavu současně? Hledejte na vodě (PR)

Hledáte sport, relaxaci a zábavu současně? Hledejte na vodě (PR)

Voda skýtá prostor pro mnohé sporty, je zdrojem zábavy, přináší odpočinek a relax. Víte, že plavání patří vůbec k nejzdravějším sportovním aktivitám? Je to tak, ale jsou i mnohem zábavnější aktivity, které se dají provozovat i s přáteli a rodinou. V tomto článku se zaměříme na aktivity realizované doslova na vodě. Jde o vodní sporty, které vám udělají dobře a budou vás bavit. Všichni vodáci to jistě potvrdí.

Vydat se však můžete i na klidnou vodní hladinu. Vybrat si můžete třeba některý z nádherných českých rybníků. Možností je dost a způsobů vyžití taky.

Na vodě si v základním člunu můžete vychutnávat houpání vlnek, hřejivé slunce či radost dětí. Dovádění na člunu přinese mnoho zábavy, ale i potřebnou relaxaci a odpočinek od každodenních starostí. Člun skýtá také prostor pro tolik oblíbené rybaření, přinese zpestření a zvýší šance na skvělý úlovek.

Set obsahuje propracovaný nafukovací člun Intex Mariner I, držák elektromotoru a elektromotor. Na vodní hladině se tak můžete prohánět jako vítr a na člunu se vypravit i na výlety po vodě. Tuto výbavu jistě oceníte i na dovolené u moře.

A jaké výhody kromě výhodné ceny, dokonce nejnižší v České republice, vám tento set přináší?

Nafukovací člun Intex Marinex 4 je novinkou roku 2014. Je vybavený vyjímatelnou pevnou podlážkou pro větší pohodlí z plavby. Tento člun je díky speciální konstrukci a kvalitním materiálům vysoce odolný a pevný. Člun uveze až pro 4 osoby. K člunu náleží i příslušenství v podobě pádel, ruční pumpy a přenosné tašky.

Člunu nechybí praktické prvky jako nafukovací sedáky, držáky pro přenášení, úchyty vesel, držáky rybářských prutů nebo úchyty pro držák motoru, který je součástí výhodného setu, stejně jako samotný lodní motor Maxima 86. Motor má teleskopickou rukověť, 5 rychlostí vpřed a 3 vzad a mnoho praktických vychytávek.

Lodní motory: www.hawaj.cz/lodni-motory.html

PR: Článek je placenou inzercí firmy www.hawaj.cz a jeho obsah nevyjadřuje názor HYDROredakce. Text neprošel redakční ani jazykovou úpravou.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: