HYDRO 4/09 – Jak se mění vodáci?

HYDRO 4/09 – Jak se mění vodáci?

Jestliže se vám kamarádi zdá tento způsob léta poněkud nešťastný, máme pro vás radostnou a osvěžující zprávu. Do schránek a vodáckých obchodů právě v těchto deštivých dnech putuje letošní čtvrté HYDRO. A protože počasí spíš svádí k domácímu válení, než k výletům na rozvodněné řeky, přináší HYDRO 4/09 kromě príma čtení i vodácké DVD pro předplatitele.

Editorial:
Ahoj, vodácká rodinko, držíte v ruce čtvrté letošní vydání HYDROmagazínu. Sice se nám začátek léta moc nevyvedl, náš oblíbený živel vycenil zuby a někde i pořádně kousal. Přesto jistě mnozí zamíříte během své dovolené na nějakou tu řeku či potok, nebo dokonce moře. Zkoušeli jste se někdy zamyslet, proč Vás to k vodě tolik táhne? Je to romantika nocí pod hvězdným nebem, exotika, nebo adrenalin? Tentokrát je HYDROtéma trochu netradičně zaměřené ne na řeky nebo vodácky atraktivní země, ale na vodáky samotné. Pojďme se tedy začíst do osobních výpovědí lidí z našeho vodáckého světa. – Břeh-

Krátké zamyšlení na tématem čísla napsal Petr „Pes“ Sedlák. Na jeho článek pěkně navazují malé medailonky ve kterých jsme oslovili pár osobností vodáckého života napříč věkovým spektrem a z různých vodáckých oblastí a položili jim následující tři otázky:

Renata Knýtová, Miloslav „Kuře“ Svoboda, Pavel Lichtág, Vojta Jančar nebo Honza „Zajíc“ Lásko je jen pár zvučných jmen ze seznamu oslovených.

Ahoj Fantomas

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: