HYDRO SPECIÁL 2006

HYDRO SPECIÁL 2006

Staré známé HYDRO vám jistě nemusíme představovat. Váš oblíbený vodácký dvouměsíčník vychází jako obvykle. Letošní třetí číslo ale navíc obsahuje rozsáhlou přílohu určenou začínajícím vodákům. To ale ještě není všechno HYDRO Speciál totiž dostávají jako dárek nejen všichni čtenáři HYDROmagazínu, HYDRO Speciál je také zcela volně k dispozici všem, kdo se na vodu chystají poprvé, podruhé nebo i potřetí a chtějí se dozvědět nebo si připomenout ty nejzákladnější vodácké znalosti a bezpečnostní zásady na vodě.

* jaké otázky je dobré si položit a co si rozmyslet před tím, než vyrazíte Poprvé na vodu. Úvodní článek je doplněn přehlednou tabulkou klasifikace obtížnosti řek, jak je v současné době používána ve většině zemí světa.

* Jak se vybavit na vodu, jaké plavidlo si vybrat, čeho se vyvarovat a jak si poradit v nejrůznějších vodáckých situacích.

* jaké jsou hlavní vodácké bezpečnostní zásady, které je třeba znát a ctít, jaká hlavní nebezpečí vodákům na řece hrozí a jak se jim vyhnout, jak jim čelit a jak snadno a rychle řešit případné problémy.

* jaká omezení a zákazy platí na našich řekách.

* jak rozpoznat a včas obejít nebezpečný jez. Nechybí ani dlouhý seznam nejnebezpečnějších jezů na našich turistických řekách včetně hitparády deseti největších zabijáků.

* no a to nejlepší na konec: aktualizovaný seznam nejdůležitějších vodáckých půjčoven v ČR a na Slovensku

(8,2 MB; k prohlížení souborů v PDF formátu je potřeba nainstalovat prohlížeč Acrobat Reader, který si můžete zdarma stáhnout [redir=http://www.slunecnice.cz/sw/acrobat-reader/czech-full/]zde[/redir]).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: