HYDRO SPECIÁL 2007

HYDRO SPECIÁL 2007

Stejně tak, jako vloni, i letos vychází první letní HYDRO 3/07 spolu s rozsáhlou přílohu určenou začínajícím vodákům. HYDRO Speciál, připomínající méně zkušeným i ostříleným vodákům základní zásady bezpečného pádlování, dostávají zdarma jako dárek nejen všichni čtenáři HYDROmagazínu, ale je také volně k dispozici všem, kdo mají zájem o ty nejzákladnější vodácké znalosti.

V hlavních článcích HYDRO Speciálu se dozvíte:

* V rozhovoru s Robertem Kazíkem vám připomeneme přednosti, ale i omezení nafukovacích lodí a poradíme na co si při jejich používání dát pozor.

* HYDRO Speciál vám také připomene, na co je třeba pamatovat než vyplujete a jak zní vodácké desatero bezpečnosti.

* Stručně vám představíme 10 nejlepších turistických řek v ČR a poradíme odkud a kam je možné na nich plout.

* O tom, že raft není záchranný kruh snad nebudeme muset nikoho dlouho přesvědčovat. Dokazují to ostatně i skutečné příběhy tragických nehod na nafukovacích člunech, které jsme pro vás sesbírali jako malé varování před lehkovážností a podceňováním divoké vody.

* Shrnuli jsme pro vás ve stručném přehledu jaká omezení a zákazy platí na našich řekách.

* Připomeneme také, co je a co není dobré brát s sebou na vodácký výlet.

* No a samozřejmě nemůže chybět ani HYDROmarket a v něm aktualizovaný seznam nejdůležitějších vodáckých půjčoven v ČR a na Slovensku

Dobrou vodu přeje

HYDROredakce

(8,2 MB; k prohlížení souborů v PDF formátu je potřeba nainstalovat prohlížeč Acrobat Reader, který si můžete zdarma stáhnout [redir=http://www.slunecnice.cz/sw/acrobat-reader/czech-full/]zde[/redir]).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: