HYDRO SPECIÁL 2008

HYDRO SPECIÁL 2008

HYDROspeciál je dárek HYDROredakce všem, kdo na vodě třeba nebyli vůbec nebo už dávno anebo tak málo, že se o ní ještě nestačili dost dozvědět. HYDROspeciál se na připomínání možných rizik a nejrůznějších nástrah, které vodáky mohou potkat, nezaměřuje proto, aby co nejvíc lidí odradil. Právě naopak. Naším cílem je pomoci dobrou všem, kdo o to budou mít zájem, aby jejich čas strávený na vodě byl plný pohody a nezkažený nepříjemnými nehodami.

Letošní HYDROspeciál se zaměřuje zejména na všemožná nebezpečí, která vás mohou na řece potkat a poradí vám jak taková místa poznat jak se jim nejlépe vyhnout, či jak se v nebezpečné situaci zachovat. Ale nejen to. V hlavních článcích HYDROspeciálu toho lze nalézt mnohem více:

– hned na úvod vám HYDROspeciál dá několik tipů na netradiční české řeky, které nejsou tolik vyhledávány letními rekreanty a tudíž byste na nich mohli najít skutečný klid a krásnou přírodu

– dočtete se také co je dobré si ujistit a vědět než si v půjčovně vypůjčíte loď

– velmi důležitou součástí je jistě článek o všelijakých nástrahách a nebezpečích, která na vás mohou na řece potkat

– nu a na konec se ještě můžete juknout do HYDROnadílky, jestli náhodou nejste jedním ze šťastných výherců a nebo sobě či někomu blízkému pořídit HYDROpředplatné spolu se senzačním funkčním vodáckým trikem Devold Multi Sport za ještě senzačnější cenu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: