Jak se dělá HAMERÁK

Jak se dělá HAMERÁK

Letos jsem se rozhodl napsat o Hameráku tak trošku jinak, protože popisovat akci, jestli byla pěkná a nebo ne, mi vůbec nepřísluší. Rozhodl jsem se trochu poodkrýt zákulisí jednoho roku příprav Hamerského potoka.

Další schůze je v květnu, kdy už se začínají domlouvat tisky, rozpočet, což znamená, že musíme začít shánět peníze na akci. Pokud bychom jich sehnali málo, musíme přistoupit k nepopulárnímu kroku, to je zdražit startovné.

Pak je schůze v červnu, kdy už musí mít vedoucí jednotlivých týmů alespoň základní představu o složení týmu, kdy už víme, zda nám někdo něco jako sponzorský dar dá, a co si vlastně můžeme dovolit udělat. Taky se musí střelit od boku počty ubytování na Hameráku, musí se zajet na místo a dát řeč s lidmi, co půjčují pozemky, dohodnout odstavení elektráren, projet trasu dopravy a zkusit se pozeptat, jestli nebudou nějaké stavební úpravy (stejně nakonec byly) a musí se zajistit výroba půllitrů.

Letos v létě jsme museli v pěti lidech opravit a upravit schody na Hameráku a prořezat kaskády, což obnášelo asi tak 80 hodin práce.

V září se musí proškolit rozhodčí – na každé brance musí sedět dva, v cíli dokonce 3.

V tu dobu už z Prahy vyjely dva busy s rozhodčími a zbytkem týmů.

[b] V sobotu[/b] ráno v sedm budíček, v devět měli sraz rozhodčí, a já pouštěl s pár lidmi vodu. Máca zkusil zlepšovák, a sice když vyndavali prkna z levé propusti, tak je přidal do pravé. Bohužel se ukázalo, že to nebylo šťastné rozhodnutí, zejména pro majitele přilehlých pozemků. Takže se to rychle vracelo zpět.

V 9:30 byl výklad, a pak už to odsejpalo podle propozic až do večera. To, co jste nemohli vidět, bylo nasazení týmu u počítačů, kde se tvrdě pracovalo od přijímání přihlášek až skoro do devíti do večera na zadávání dat a hlavně na řešení kolizních situací v zápisech.

[b]V neděli[/b] jsme vyhlásili [redir=http://www.kanoe.cz/turistika/vysledky/cpv/2009/index8k1m.html newwindow]výsledky[/redir], a dostali se konečně taky na vodu – teda na vodu, spíš jsem měl pocit, že spíš do vody. Na jedničce jsem se chtěl uprostřed nadechnout, ale i s hlavou nahoře jsem se spíš napil.

Část rozhodčích dala v neděli kaskády 5 x, Karábě dokonce 7 x.

[b]A teď trochu účtů:[/b]

Tranzitem jsem najezdil během akce 650 km, Avie něco kolem 400, busy budou mít taky kolem 600 km. Busy tam jely 3. O dopravu se zasloužil nejvíc Honza Kukla, a jeho řidiči. Klobouk dolů před tím, jak to odvozili.

Vláček jel spolu s vodáky v sobotu 4 x a v neděli 2 x. Šestkrát sláva panu ing. Šatavovi a jeho JHMD.

Na akci bylo 94 pořadatelů, rozpočet byl kolem 150 000, sponzorské dary do tomboly měly hodnotu tak 40 – 50 tisíc. Na brigádách se odpracovalo kolem 490 hodin, na vlastní akci kolem 1000 hodin práce.

Letos bylo i míň zraněných, při závodě jen pár potlučených. Buď lidi lépe jezdí, anebo při takovéhle vodě je Hamerák přívětivější. Teklo přes 8 m³, a svezení to bylo snad parádní.

Další zklamání pro mne připravil někdo při prezentaci. Zřejmě příliš někomu leží v žaludku náš spolupracovník Honza Bouček, který není členem našeho oddílu, a proto i když celý den pracuje u počítače jako šroub, tak si zároveň Hamerák spolu s kluky za svůj oddíl sjede. Vloni na jeden lístek vyhrál vak a potom byl označen za neférového člověka s tím, že si Bohemka cosi našvindlovala. Letos při prezentaci tam někdo z davu opět pronesl to samé a kvůli tomu naprosto hloupému obvinění si ani Boučkovic kluci nevzali lístky do tomboly. Honza, ačkoliv třeba nesedí každému člověku, tak na Hameráku odvádí slušnou práci a já jsem mu za to vděčný, a jeho práce si vážím. Podobné nesmysly mne uráží.

Celkově mám však z Hameráku pocit dobře odvedené práce, z vody mám euforii, a jsem hrdý na svůj pracovní tým vedoucích na Hameráku. Ale to jak se Vám líbil, anebo nelíbil, to si netroufám hodnotit, to je jen na Vás ostatních.

Jo – a v sobotu nás navštívil pan Zimola, hejtman Jihočeského kraje a akce se mu evidentně líbila.

A taky bych chtěl poděkovat všem sponzorům akce, protože bez nich bychom jí udělali jen stěží.

Ahoj Ešus

foto: Simona Klímová a Marek Beniak

Zkušenosti čtenářů

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Ludvík

Dobře žes popsal kolik je s tím práce – většinou si to jako hosté uvědomujeme spíš akademicky. Za sebe díky za tu práci i organizaci, je to pro mne každý rok fajn akce.

Hvězdář

Tvé nabídky rady z diskuze na Raft.cz pro organizátory závodu Přes tři jezy jsem si vážil a až se objeví konkrétní otazník, tak se jistě ozvem. I inspirace tímto článkem bude prospěšná – začínáme správně, půjdeme na pivo 🙂 Hzzz

Katie

Ahoj,
ale no tak se na nas smrtelniky nezlobte. Kazdy nad necim remca a kazdy rad prijede znova. I ja. Vzdyt ta atmosfera!! Skvele postavene brany a co vic…ti uzasni lidickove u tech branek, kteri tam mrznou cely den a slintaji, ze by taky chteli jet…a misto padlovani povzbuzovali k projeti branky, fandili (zvlast ti na poslednich dvou). Dole Karabac v zastere 🙂 cepoval pivko, chleba se sadlem bylo dost… Tombola byla super, vysledky hned druhy den!! Ten bl.ec, ktery tuhle praci nevidi, at tam nejezdi. Za sebe a lidi kolem velke DIKY vsem (vcetne vsech! Boucku).. Bylo to fakt suprovy.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Pytlák

Letošní Hamerák byl naprosto skvělý.Zažil jsem už i Hamerák kde bylo snad polovina vody proti letošku a tenkrát jsem si říkal že tam snad už nikdy nepojedu.Ale letos to bylo skvělé. Kromě jezu pod třetí kaskádou nemusel člověk štrejchnout o šutr. Mockrát dík pořadatelům za tu spoustu práce. Ať vám elán vydrží. Rádi zase přijedeme!

Chobotnice

Ahoj Ešusi, podle tvýho popisu průjezdu kaskád soudim, že sis vzal buďto loď s malym výtlakem, nebo žes ztěžknul… 🙂

Ešus

Jo, na lodi jsem jezdil před pár lety. To jsem si ještě kleknul do Cascady :-)))), ale teď už musím jen sedět, a tak jsem přešel před lety na Berta. A tady je každé kilo navrch znát. Takže když si se svým metrákem hačnu do kajaku, tak zrovna moc nad vodu nečumím. A do krku mi skutečně šplouchlo na první kaskádě. Chtěl jsem se nadechnout v nevhodnou chvíli.
Ešus

Katie

Meli byste tu kaskadu opravit…stalo se mi to samy!!! :-))

wigo

Koukal jsem, že pro vyvěšení branek používáte drát. Nemám v tom zkušenost, ale máme klubo lanka, které byste mohli použít opakovaně, jestli se to jeví výhodné. Poskytnu zdarma. Leží v kůlně bez užitku již léta.

Rony

VELKÉ DÍK patří všem co se každý rok co rok ať přímo či nepřímo podílí na této klasické vodácké akci pro naše vodní radovánky. Co do škodičů : na každou svini se vaří voda ! Ještě jednou dík za super akci a mnoho sil do dalšího ročníku !

Ešus

Katie, u mně to bude asi tím metrákem , nežli kaskádou:-(. U Tebe předpokládám , že je to :
1/velkými vlnami
2/zlými pořadateli , co pustí moc vody
3/zlomyslnými dětmi místního vodníka, co si skryti pod kameny hrají a cákají
4/ zaškozením vyhlášených škodičů, počínaje Noem a konče třeba Charitou, o se na nás koukají zhůry a z vrozené hravosti občas mršky zaškodí.
Banditovi: škodiče mám rád, a taky občas provedu nějakou tu výroční lumpárnu.
Ale tohle nejsou škodiči v tom slova smyslu, tohle jsou SV. INĚ.
Ahoj a pěknou vodu přeje Ešus

Střelec

Jeden detail v popisu chybí – Ešusovi se nějak podařilo eliminovat ze závodů (odhadem) 90% nejhorších dřev, který jsou na pádlo úplně levý, postrádají pud sebezáchovy a zamořujou řadu akcí. Jak se mu to povedlo? Jenom děsivá pověst Hameráku na tohle nestačí. Informace by zajisté pomohla i skautům při eliminaci jedinců, kteří se snaží důvěrně seznámit s pražskou paroplavbou takříkajíc od kýlu a šroubů….

Ešus

Ahoj. Eliminace lodí a lidí na Hameráku? Příkazem to nejde.
První rok jsme měli velké problémy s lidmi, co si loď někde půjčili a vyrazili.
Samozřejmě s tím bylo spojeno mnoho plaváčků, a i úrazů a problémů.
Rozhodli jsme se potom napsat na všechny známé i neznámé cestovky a půjčovny slušný dopis, kde jsme je požádali o respektování propozic akce s tím, že akce je pořádána v dostatečném rozsahu tak, aby měli pro své klienty možnost ježdění mimo závody, tedy před, po a v neděli, aby svým chováním nerušili průběh akce, kterou i pro ně pořádá Český svaz kanoistů. Protože naštěstí ve většině těchto firem pracujou vodáci, ať už ve CVOKU, DRONTE, HONZOVI atd, tak došlo k tomu, že tam buď přijedou v neděli a nebo respektují propozice.
Samozřejmě to nebylo z roku na rok ihned, takže občas si to s nějakou firmou musím znovu ujasnit.
Formuloval bych zto asi takhle:
1/dopis a slušné požádání
2/dostatečný čas i pro ně na splutí před a po závodě
3/mnoho let budovaná pověst, že Hamerák je sice parádní, ale že má zuby a když kousne, tak to sakramentsky bolí.
4/asi celková pohoda, kterou se díky souhrnu opatření podařilo nezi vodáky vyvolat. Málokdo ji chce zkazit, a být označen za hulváta.
5/nebojíme se označit nevhodné chování a kritizovat ho pokud možno adresně.
Rozumná dohoda je jedna z cest, jak se na vodu vejít. Vodáků je totiž víc a víc a řek pořád stejně. Pokud to dokážeme mezi sebou, tak to snad potom dokážeme i mezi institucemi.
Ahoj Ešus

Vendy

Ahoj,
nejen za sebe můžu říct, že jsme si letošní Hamerák parádně užili. Byl to teprve náš první ročník, ale díky perfektnímu zázemí, především v podobě vláčků a autobusů, sem určitě přijedeme zas, i přesto, že je to pro nás trošku z ručky. Dík moc za pěkný vodácký víkend.
Vendy

chosee

Taky chci podekovat. Ackoli do Ratmirova jezdim leta, naHameraku jsem byl letos teprve podruhe – ale vim, ze pokud to jen trosku pujde, uz nevynecham. Atmosfera skvela – a vody presne presne tak akorat.

Diky vsem kdo se na drine kolem podileji.

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Joe

Ahoj,
letos jsem se tam jen otočil zdrncat to mezi tyčkama na vypůjčeném kajaku, takže výsledek podle toho vypadá, jen málo tyček jsem vám neomlátil;-), ale největší dojem je z parádní trati – bylo možné ji jet čistě, ale bylo to velice těžké.
S tombolou si nedělej hlavu, to je takový folklór křičet „je to zešvindlovaný“. Mě to taky přijde trapné, a jediné, co se s tím dá dělat je ignorovat to.

Václav

si představuju přesně takhle, to už jsem tady možná psal vloni. Letos byl doplněn i o bezva počasí a víc vody (tuším). Organizace perfektní – ani při nedělním návalu jsme třeba neměli problém s dopravou a v poklidu zvládli čtyři jízdy, což bylo tak akorát. Kdo něco někdy pořádal, ví, co je za každou takovouhle legrací „neviditelné“ práce, a o to víc si ji pak bude vážit od druhých. Za sebe – děkuju, moc príma akce.

Ešus

Ahojky. Díky za uznání. Vždycky to potěší, a já si po prvním hameráku teprve uvědomil, že jsem předtím málokdy řekl jakýmkoliv pořadatelům „díky“. jen tak trošku k tomu, co mi nakrklo: nebylo to při tombole, ale ráno při prezentaci. Při tombole to beru a zasměju se tomu, při té prezentaci to bylo víceméně cílené právě na jednoho konkrétního člověka.
A tak jsem cítil potřebu se k tomu vyjádřit.
A začínám hledat hospodu, kde si pár hlavních pořadatelů sedne a řeknem si, jak dál, protože příští rok ………
Ahoj Ešus

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: