Jak se vodáci tváří na čtvrtou kaskádu Hameráku?

Jak se vodáci tváří na čtvrtou kaskádu Hameráku?

Známá vodácká firma – Žralok, nám do redakce poslal pár fotografických úlovků ze čtvrté kaskády na Hameráku, která je nejobávanější z celého splouvaného úseku. Na fotograiích zachytil, jak se vodáci na tuhle peřej při jzdě tváří… Nepoznáte se?

Jak se vodáci tváří na čtyřku na Hameráku?

A jak se nětří tváří pod ní?

foto: Žralok

Zkušenosti čtenářů

Lékorka

To je dokonalý, přimlouvám se za novou rubriku tištěného Hydra! 😀

žralok

než vyjde najevo statistika úrazů páč na parkovišti před nemocnicí to prej vypadalo jak před loděnicí . Třeba příště autobusová doprava protáhne trasu až před ambulaci v JH .

Vlada Schmíd

Ahoj,
diky za posledni foto.Jindrichohradecka nemocnice je ok,doporucuju.2x siti,nalomenej nos,zub atd. Osetreno ok,pry mne tam ale za rok uz nechcou videt.
Tak nekdy priste ahoj 😀
Vlada

Filip Kožený

Ano, poznávám se 😀 Jsem ten v modré bundě se zelenou vestou na přídi 😉 Luxus 😀

Roman

Díky za pěkné foto, našel jsem se , a jsem hned ten první :o) Škoda že to byla poslední jízda mého kajaku, ty díry už nezachrání ani tesa :o))

Chobotnice

Jak jako tesa? Plastový kajaky zachraňuje vařenim třeba právě Žralok…

Lubor

Ahoj, dotaz na Filipa: Lze publikovat dialog, který probíhal na vaší lodi? Tipoval bych, že zadačka jasnými výrazy hodnotí zadáka (Proč ku… nezabíráš, ty …) zatímco zadák si spíše sám pro sebe odpovídá (no jen se nepo…, ty …) nebo tak nějak. Ale to je samozřejmě úplně v poho, já mám pro smíšené debly velké pochopení…

Jinak fotky krásný, Žraloku, jen dále tímto směrem, i na OCM!

Lubor

Sorry, upsal jsem se, samozřejmě zadačka hodnotí háčka. V dnešní době méně obvyklé rozesazení mě zmátlo. Vzhledem k energii zadačky je to rozesazení evidentně OK 🙂

Ešus

Lubor Lubore, že zrovna Ty projevíš elemnetární neznalost háčkovského jedenáctera, to mne zaráží. Jedno z ustanovení přeci je, že ženská na lodi je háček, ať sedí kdekoliv! :-). A to usazení na divoké vodě je přeci jasné, chlap dál dosáhne, je rozhodnější a rychlejší a proto patří dopředu, kde se rozhoduje o všem potřebném.
Ešus

Lubor

Ešusi, Ešusi, mně se sice nelíbí, když chlapi a baby moc přehazují role (vyjádřeno gramatikou nadpisu :-), ale v kanoistice se dějou divný věci. Ty holky to fakt zvládají dobře. Tak třeba žebříček slalomu v kategorii C2 muži na Moravě vyhrály dvě holky. A na singlu, to jsou taky samý zadačky.

Naopak třeba naposledy ve Vrbným jsem viděl, jak neschopní jsou zadáci. Prvně jeden od Klasika, háček měla moc hezkej záběr a dělala to, co měla. Borec pořád kdesi vzadu ulamoval a nebyl schopen popojet dopředu – ale řval na ni, že to dělá blbě, případně ji poradil nějakou hovadinu, jako aby jezdila přes ruku, místo aby se té straně zavěsil sám. Pak se tam těch gumáků objevilo víc a na všech to probíhalo stejně.

Takže u mnoha posádek se chlapi musí posadit dozadu, aby se holky nemusely dívat, jak děsně pádlují. Doufám, že mě tady nikdo za ten názor neukamenuje 🙂

Joe

Ešusi, to rozesazení chlap vpředu – ženská vzadu – platí i v případě, že chlap má 95kg a 40 let a ženská 16kg a 4 roky? 🙂

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: