Krátká HYDROanketa

Krátká HYDROanketa

Vážení čtenáři webu [url=http://www.hydromagazin.cz/ newwindow]HYDROmagazin.cz[/url]. Do roku 2014 jsme si dali předsevzetí vylepšit náš web tak, aby vám ještě více vyhovoval a byl pokud možno, co nejvíce dle vašich představ. Přece jenom se jedná o web, který píší vodáci pro vodáky a to by mělo co nejvíce platit! Abychom věděli, na jaké oblasti se při vylepšování zaměřit, připravili jsme pro vás několik otázek.

Vážení čtenáři webu HYDROmagazin.cz. Do roku 2014 jsme si dali předsevzetí vylepšit náš web tak, aby vám ještě více vyhovoval a byl pokud možno, co nejvíce dle vašich představ. Přece jenom se jedná o web, který píší vodáci pro vodáky a to by mělo co nejvíce platit! Abychom věděli, na jaké oblasti se při vylepšování zaměřit, připravili jsme pro vás několik otázek.

Budeme velmi rádi, když se zapojíte do naší krátké průzkumné ankety a dáte nám tak ty správné informace, které nám pomohou HYDROweb vylepšit k obrazu vašemu. Doufáme, že anketu vyplníte čestně a dle vašeho nejlepšího vědomí a svědomí a dáte nám tak možnost udělat pro vás opravdový web vodáckých snů.

Ty nejpodnětnější a nejzajímavější návrhy jsme se navíc rozhodli odměnit. V sázce je 5 HYDRO-buffů.
Za vyplnění ankety předem děkujeme!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: