Máte i vy ten správný nůž na vodu? (PR)

Máte i vy ten správný nůž na vodu? (PR)

S trochou nadsázky se dá říct, že jediné, co kromě lodě potřebujete na vodu, je nůž. Co by měl umět, aby vás nenechal ve štychu, zrovna když od něj potřebujete pomoct a podle čeho vodácké nože vybírat?

[i]PR: Článek je placenou inzercí a jeho obsah nevyjadřuje názor HYDROredakce. Text neprošel redakční ani jazykovou úpravou.[/i]

Zkušenosti čtenářů

jiriboro

Mam podobny, darovany mi k narozeninam. Nejlepsi darek.

Střelec

Pozor na zákony v okolních zemích. Protizbraňová buzerace roste den ode dne a třeba v Německu či Británii platí na nože těžká omezení. V Německu se to mimo jiné vztahuje i na v článku zmiňované „jednoruční“ zavíráky. To, co se mohlo ještě loni už může letos znamenat likvidační pokutu a pobyt v lochu! Doporučuji redakci tyhle skutečnosti ověřit (ideálně na zastupitelských úřadech oblíbených cílových zemí) a zjištěné závěry zveřejnit, případně je aktualizovat. něco je zmíněno na http://www.gunlex.cz , ale jen okrajově jako přípodotek k legislativě okolo palných zbraní.

kwsnwegofy

cgrylizespnbhb{jo, clvgkapdiw

Maruska

Muzskej ma, vybiral si ho sam, takze na nem nesetril:)

Ester

Dobry nuz na vodu je od leatherman.cz, muzskymu jsem kupovala ke 40tinam a porad ho nosi u sebe a casto se mu behem dne hodi

Nikol

Dobra znacka, a dobra volba jako od zensky, kdo ti zrovna tenhle poradil koupit?

Tereza

Muz ma tehle doma a vzdy bez problemu

Vanesa

Muj muskej žádnej nemá a jako zatím taky bez problemu

Maky

Hlavne kvalitni nuz,to je zaklad, dobra znacka

Jana

No je jasny, jednou se nam to vymstilo, kdy jsme koupili nejaky nekvalitni, vyhozeny penize a dlouho nevydrzel, ted si muzskej uz koupil dobrou znacku leatherman.

Olina

No a co nejaky konkretni typ, jaky se tak nejcasteji kupuje?

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: