Milé ovečky, (PR)

Milé ovečky, (PR)

píši vám já, váš oblíbený vodák Ježíšek. Dlouho jsem přemýšlel, co by vás potěšilo pod stromečkem. Zvažoval jsem, probíral, vybíral, hodnotil a někdy i vyřazoval…

Milé ovečky,

píši vám já, váš oblíbený vodák Ježíšek. Dlouho jsem přemýšlel, co by vás potěšilo pod stromečkem. Zvažoval jsem, probíral, vybíral, hodnotil a někdy i vyřazoval. Bohužel, z vašich dopisů co jsem dostal je jasné, že jste všichni od sebe opisovali, neboť jinak není možné, aby všichni vodáci chtěli pod stromečkem víno, slivovici, rum, a ti úplně nejhorší pivní adventní kalendář, který propaguje nějaký bezbožný čert Fantomáš.

Moji miloučcí vodáci, bohapustě pít se tyto Vánoce nebude. Jednak je zde má oprávněná obava, že by mnoho z vás, převážně těch moravských vodáků, začalo jezdit naslepo a jednak musím vyslyšet nářky vašich jater a ledvin. Takže letos pod stromečkem nic cinkat neuslyšíte.Když jsem se na vás shůry podíval, hned mně to bylo jasné, co vám naložím. Dyť vy chodíte jak vandráci, většinou orvaní, prosté šatky máte obnošené a vodáka ve značkovém obleku Hugo Boss na Hameráku nebo Vavřinci moje svaté oko nezahlédne. Ještě že občas zaplavete, aspoň se tím se umyjete a nesmrdíte.

Ptáte se možná, proč vám chci naložit dárky?

Vypadáte jako bezbožníci, ale jen já vím, že čím obtížnější řeka, tím víc k mému taťkovi doléhají vaše vroucné modlitby. Proto jsem se rozhodl, že Vás začnu kultivovat a vymyslel jsem čertovsky božskou řadu kajakářských triček.

Já, Váš milovaný Ježíšek, na rozdíl od šejdíře, trhovce a amerikanofila Santy komerčně nekšeftuji, a tak jsem svá trička svěřil do prodeje profíkům.

Takže naklepejte do vyhledávače [redir=http://www.trikatrika.cz newwindow]www.trikatrika.cz[/redir] a potěšte své hříšné duše.

Volejte třikrát sláva a tři dny se radujte…

[i]PR: Článek je placenou inzercí firmy [redir=http://www.trikatrika.cz newwindow]Trikatrika[/redir] a jeho obsah nevyjadřuje názor HYDROredakce. Text neprošel redakční ani jazykovou úpravou.[/i]

Zkušenosti čtenářů

žralok

Diskriminácijááááá

Venca

Žraloku neboj. Pracujeme na tom, aby i nemocní, jednolistoidní pádleři měli také svoje trička.

Alena Míšková

Máme už doma dvě trička, všechno v pořádku i s jednou výměnou. Musím Vás pochválit, moc díky.

Venca

Moc Ti děkujeme, každá pochvala potěší:-)

Adam

Teda žádné tričko jsem si nekoupil bo nejsou peníze, ale konečně vtipný inzerát. V čem jedete???

Venca

Jedeme ve všem a na všem co teče:-)

Brašule

jak tak na to koukám a jak psal Žralok, tak zatím nic pro mě …
ale aspoň sem si nadělil házečku, snad bude mít využití jen jako prádelní šňůra na to šupácké oblečení které mám …

Venca

Neboj, na singlířských tričkách se pracuje, ale vidíme to až tak na konec února.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: