Na For Caravan si můžete zalézt na stěně s mistry!

Na For Caravan si můžete zalézt na stěně s mistry!

O víkendu 14. a 15. března 2020 se v areálu PVA EXPO Praha v rámci veletrhu FOR CARAVAN uskuteční 2. kolo Českého poháru v boulderingu. Zúčastní se opravdoví mistři: Martin Stráník, několikanásobný mistr republiky a vicemistr světa v boulderingu a Eliška Adamovská vicemistryně Evropy juniorů a čtvrtá na mistrovství světa juniorů v lezení na obtížnost. Pro všechny příchozí bude připravena nejen atraktivní podívaná, ale také možnost vyzkoušet si lezení na mobilní lezecké stěně a dozvědět se více o tréninku.

Druhý březnový víkend se promění letňanské výstaviště v ráj, který ocení hlavně všichni vyznavači nezávislého cestování, nomádi, dobrodruzi a milovníci vody a vodních sportů. K vidění i ke koupi na FOR CARAVAN bude vše, co k cestování na čtyřech kolech neodmyslitelně patří – obytná auta, karavany, vestavby i příslušenství.

Veletrh FOR BOAT pak ukáže vše od lodí přes motorové čluny, plachetnice, vodní skútry až po luxusní jachty. Ojeté kousky pak nabídne bazar karavanů a lodí. Vstupné: 165 Kč v předprodeji, 200 Kč na místě.

Hala 7 výstaviště PVA Expo Praha se promění v ráj adrenalinových sportů. O víkendu se tu uskuteční Český pohár v boulderingu – v sobotu budou soutěžit dospělí, mládež a junioři, v neděli pak mládež a děti. Všichni návštěvníci, malí i velcí, si budou moci bouldering také pod odborným vedením vyzkoušet.

A nejen to! O své umění se s návštěvníky podělí také parkouristi. Zkušení instruktoři vysvětlí, jak dělat parkour bezpečně, některé prvky si budete moci vyzkoušet i na vlastní kůži. O víkendu – v sobotu v 11.30 a 15.30 hodin a v neděli v 11.30 a ve 14.30 hodin připravují na Parkour pointu exhibici, kde mohou diváci zhlédnout, jak to vypadá, když někdo parkour opravdu umí.

Slackline strojírna praga představí v sobotu a v neděli „moderní provazochodectví“. Zkušení instruktoři se s návštěvníky podělí o své zkušenosti, všichni začátečníci si kratší slickline vyzkouší doslova na vlastní kůži. Přichystány budou i workshopy a ukázka trickline, kdy při svém tréninku zkušení borci předvedou, že slickline není jen o chození. Rozhodně bude na co koukat!

Halu 7 doplní nová sekce FOR CARAVAN Outdoor, kde se představí vystavovatelé s outdoorovým oblečením a vybavením do přírody. Nebude chybět ani prezentace největšího tuzemského výrobce sportovních koloběžek, firmy Kostka – Kolobka s.r.o.

Více najdete na www.forcaravan.cz

Zalezte si s mistry

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: