Na vodu na pohodu – to chceš zažít

Na vodu na pohodu – to chceš zažít

Cestování na vodu a na vodě už dávno není jenom o „utrpení“, ale díky moderním technologiím a nejrůznějším technickým vymoženostem si ho můžeme velmi zpříjemnit.

Jedeme

Dostat se na Berounku nebo Vltavu zabere vlastně jen pár hodin v autě, to ještě není taková hrůza. Ale třeba do Rakouska, Polska nebo dokonce do Chorvatska či Itálie, to už si člověk trochu posedí. A pak bude velmi rád za jakékoliv zpestření a ukrácení cesty. V letadle máte před sebou displej, který vám naservíruje filmy, hudbu, hry a spoustu další zábavy. Tak proč si stejný komfort nedopřát i v autě. Stačí k tomu málo – pořídit si držák FIXED Passenger Max, do kterého snadno připevníte tablet, a už to frčí. Daleká cesta autem najednou uteče jako nic. A vědci už nemusí vymýšlet teleport.

Zařízení můžete snadno ovládat i přes stěnu vodotěsného obalu.
Zařízení můžete snadno ovládat i přes stěnu vodotěsného obalu.

Na vodě

Na vodě už je dnes běžné, že s sebou máme mobil a často i další elektroniku, bez které se (alespoň si to myslíme) neobejdeme. A protože tato zařízení bývají velmi choulostivá na vodu, je dobré je patřičně ochránit. K tomu jsou ideální pouzdra, která nejen zabrání namočení, ale mají i další funkce (lze přes ně ovládat dotykové displeje, mají vzduchový polštář, který jim nedovolí se potopit, lze je zavěsit na krk apod.). A ty při pobytu na vodě bezesporu oceníte. Však se podívejte na kolekci vodotěsných obalů FIXED Float.

Kromě základních variant, což jsou pouzdra FIXED Float a FIXED Float Edge, se nabízí taky takové vychytávky jako třeba pouzdro FIXED Float Twin, které má hned dvě vodotěsné kapsy, a tak do něj dostanete nejen telefon, ale třeba i klíče od auta a další drobnější věci, které nechcete (nesmíte) rozmáchat.

Pro větší zařízení (až do rozměrů 19,5 x 11,5 cm) se pak nabízí pouzdro FIXED Float Max, a pokud toho na vodu taháte opravdu ranec, bude nejlepší sáhnout po třílitrovém obalu s integrovanou kapsou na telefon FIXED Float Bag 3L, kam se věci vejdou, i když jste ten největší geek do smart technologií na světě 🙂

S powerbankou FIXED Zen 20 Pro doplníte energii (téměř) kdekoliv.
S powerbankou FIXED Zen 20 Pro doplníte energii (téměř) kdekoliv.

Dostatek energie

Telefony, tablety, chytré hodinky… To všechno nemá nekonečné baterie a je potřeba je občas dobít. K tomu je ideální využít powerbanku s dostatečnou kapacitou, která nám dokáže doplnit energii i do několika zařízení najednou. Zkuste se podívat třeba na FIXED Zen 20 Pro.

A určitě nesmíme zapomínat, že když jsme v nějakém cizím státě, může se snadno stát, že tamní zásuvky budou úplně jiné, než na jaké jsme zvyklí u nás. V takovém případě si nedobijeme ani elektroniku, ani powerbanku. Řešení? Velmi snadné – adaptér FIXED Voyager 65 W, který nepřekvapí žádná zásuvka na světě.

Multifunkční selfie tyč FIXED MagSnap.
Multifunkční selfie tyč FIXED MagSnap.

Pro dokonalý zážitek

Celou vodáckou (nebo vodní) dovolenou určitě nestrávíme jen na vodě a těsně u ní. Půjdeme se podívat do města, na hrad, na rozhlednu nebo třeba do cukrárny. V takovém případě určitě oceníme elegantní taštičku FIXED Verona a od věci nebude ani selfie tyč FIXED MagSnap, která nám bude praktickým pomocníkem při dokumentování všech zážitků a dobrodružství.

Takže… Chceš to zažít?

FIXED Float
Dovolená u moře, sjíždění řeky, dovádění u jezera… Voděodolné pouzdro s nastavitelným popruhem spolehlivě ochrání tvůj telefon před kontaktem s vodou, pískem, sněhem a dalšími hrozbami. Díky zabudovaným pěnovým bokům plave pouzdro na hladině, průhledná část pouzdra navíc zajišťuje dotykovou funkčnost telefonu i pod vodou. Díky certifikaci IPX8 se pouzdro hodí pro pořizování fotografií a videí při plavání nebo dokonce potápění.

FIXED Zen 20 Pro
S powerbankou s ultra rychlým nabíjením PD 3.0 už nikdy nezůstaneš bez energie. Kapacita 20 000 mAh a porty 2x USB-C a 1x USB-A umožňují nabíjet až 3 zařízení naráz. Díky maximálnímu výkonu 130 W nabízí powerbanka také spolehlivý zdroj energie pro notebook a jiná náročnější zařízení.

FIXED Voyager
S kompaktním cestovním adaptérem nabiješ svá zařízení kdekoliv ve světě. Vysouvací kolíky se přizpůsobí zásuvkám typu EU, USA, zemím s britským standardem a většině zásuvek v dalších zemích světa. Adaptér zároveň funguje jako nabíječka a disponuje 2x USB-C a USB-A porty s maximálním výkonem až 65 W, díky čemuž můžeš nabíjet až 3 zařízení současně

FIXED MagSnap
Multifunkční selfie a tripod tyč na iPhone je praktickým pomocníkem pro focení i natáčení videí. Technologie MagSafe nabízí bezkonkurenčně jednoduché použití – stačí jen přiložit telefon, který pevně drží i během akčních scén. Ovládání na dálku zajišťuje odnímatelná Bluetooth spoušť s dosahem až 10 metrů. Tyč je možné složit do kompaktních 17 cm, rozložená měří až 72 cm a snadno se promění ve stabilní tripod. 

FIXED Passenger Max
Plně nastavitelný hliníkový držák tabletu (šířka tabletu až 22,5 cm) s uchycením do opěrky hlavy zajistí, že se můžete nerušeně věnovat řízení, zatímco spolucestující na zadních sedadlech mají po celou dobu cesty o zábavu postaráno. Vysunutí ramene je možné až o 6,5 cm, tablet lze nastavit do ideální polohy díky 360° kloubu, ochranné silinkonové polstrování zabraňuje otřesům.

Česká značka FIXED již více než 20 let přináší na trh neotřelá řešení pro smartphony a tablety. Výrobky značky FIXED vynikají praktičností a jsou vyvíjeny s důrazem na kvalitu a jednoduchost použití. Více na www.fixed.zone

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: