NEJVĚTŠÍ SETKÁNÍ VODÁKŮ BUDE OPĚT NA FESTIVALE OBZORY 13. – 14. 11. 2021

NEJVĚTŠÍ SETKÁNÍ VODÁKŮ BUDE OPĚT NA FESTIVALE OBZORY 13. – 14. 11. 2021

Celá festivalová neděle je o pádlování a vodáckých cestách. Programem největšího českého setkání vodáků na souši nás provede Petr Snížek, šéfredaktor vodáckého časopisu Pádler. Načerpáš inspiraci, KAM NA VODU, a potkáš se s většími blázny, než jsi sám!

Na co se můžeš těšit?

Hlavním hostem vodáckého programu je Vávra Hradilek, který s fotografem Janem Kaslem procestoval s pádlem v ruce Nový Zéland. Těšíme se taky na Jakuba „Kajmana“ Šedivého. Ten představí svůj film Sary Jaz a povypráví o dalších dvou divokých řekách Asie – tádžické Muksu a sibiřské Bashkaus. Sjezd těchto tří řek je právem označen za Triple Crown střední Asie. Účast přislíbil i packrafter Pavel bOSÁK, který přinese ukázat packrafty a hlavně popovídá o výpravě na řeku Franklin tekoucí v deštném pralese v daleké Tasmánii. Vodáčtí turisté se určitě rádi inspirují pádlováním v Nepálu na řece Karnali.

>>> KUP SI UŽ TEĎ VSTUPENKU NA FESTIVAL OBZORY <<<

Co dalšího uvidíš na Festivalu OBZORY?

Festival OBZORY je největší cestovatelsko – outdoorový festival v ČR, takže se můžeš těšit na 80 přednášek, workshopů a filmů a setkání s mnoha zajímavými lidmi. Mára Holeček, Honza Tráva nebo Karolína Grohová nám přijdou představit své letošní horolezecké úspěchy, výteční horští vůdci a průvodci nás provedou zvladatelnými výstupy v horách a dlouhými treky v celém světě. Pavla Jazairiová nám poví o globalizaci Indie, Petr Juračka se vtipně rozpovídá o Islandu, Pavel Svoboda ukáže nádherné fotky z Íránu. Dostanete konkrétní tipy na cestování do 40 zemí světa, ochutnáte arabskou kuchyni, vyzkoušíte si africké tance a bubnování.

13. – 14. 11. 2021 víkend, kdy stojí za to zůstat ve městě 🙂

Přidej se k nám na FB
Událost www.facebook.com/events/219275016929931
Profil festivalu www.facebook.com/festivalobzory

Jak to letos bude?

Bojíte se, že festival zase zakážou? My se nebojíme! Věříme a těšíme se. Tak si kupte vstupenku a těšte se s námi. A kdyby přece nastal nějaký problém, vstupné vám v plné ceně vrátíme.

Máte už vstupenku z loňska? Fajn, vezměte ji s sebou, nic jiného nepotřebujete. Počítáme s vámi! Hygienická opatření sledujeme a budeme plně respektovat.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: