Nový vodácký areál v Plzni

Nový vodácký areál v Plzni

Vodáci z celé ČR mají na dosah nový vodácký cvičný terén. Díky velkému úsilí vodáků z TJ Union Plzeň se podařila významná věc! Získali povolení ke stavbě nového plzeňského playspotu v blízkosti Kalikovského mlýna.

Zkušenosti čtenářů

Střelec

Připadá mi poněkud trapné, když lidé, kteří se stavěli proti výstavbě veřejného kanálu, žebrají od veřejnosti peníze na svůj privátní kanál. Zdá se, že za smetením projektu místostarosty Slovan na kanál pod vodárnou v Doudlevcích (v areálu dalších sportovišť) nestály jenom politické vlivy….

Kubánec

Vážený Střelče,
rád bych, aby dříve než cokoliv budeš komentovat, sis ke komentovanému sehnal alespoň minimum základních informací. Dva roky jsme makali na legislativní přípravě kanálu v Doudlevcích pod vodárnou. Doudlevce bohužel padly na tom, že jsme nedokázali tak intenzivně hučet postupně do všech zastupitelů města a do nebe chválit náš projekt a zatracovat konkurenční tak, jako to udělal náš tehdejší konkurent, stavitel MVE Radbuza na levém břehu pan Neumann.
Že se ti nelíbí PlaySpot na Kalikováku, neb tam se svojí nafukovačkou asi nebudeš mít co dělat, je pochopitelné. Protože jsi aktivním členem obce vodácké nechápu, že na něj musíš házet špínu. Kalikovák bude PlaySpot veřejný, jezditelný kdykoliv se sejdou alespoň dva vodáci s vybavením, je komplet projednaný tj. se stavebním povolením, teď se bude dělat model pro odladění projektu. Intenzivně sháníme nejen peníze veřejné, viz dary jednotlivců na našich stránkách.
Uvědom si, že připravit nějakou stavební akci, byť veřejně prospěšnou, navíc ve spolupráci s magistrátem většího města jako je Plzeň, je něco neuvěřitelně zdlouhavého a složitého. Vyžaduje to spoustu konstruktivní práce, to ovšem ty nemůžeš vědět, neboť dokážeš akorát vymýšlet problémy a hledat podrazy tam, kde nejsou.
Kubánec

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: