Odemykání Doubravy a sobotní ochutnávka léta

Odemykání Doubravy a sobotní ochutnávka léta

Ráno se v Pařížově sešlo poměrně hodně vodáků. I my dorazili jako již tradičně naším modrým, stařičkým a vymazleným Zajícobusem. Od rána obloha jak vymetená a slunce pálilo co mohlo

A tak nikdo dlouho neváhal a hurá na (pod) vodu. Jednoduché peřejky střídané mírně tekoucí vodou. Jako by turisty Doubrava chtěla přivítat a připravit na další, o něco těžší místa. Ovšem aby se nikomu nestalo, že by něco náročnějšího přehlédl, jsou zde trojúhelníky s vykřičníkem značící blížící se „nebezpečí“.

text a foto: Tomáš Mähring

Zkušenosti čtenářů

žralok

vylákalo mnoho turistů v teplákách . Za vrchol bych uvedl dítko cca 7 let , které jsem vyzvednul z pod převysu břehu odkud nebylo úniku .Sice měl vestu a helmu na kolo , ale třásl se zimou a natahoval . Zbytek posádky byl dost daleko za zatáčkou pod peřejí a nebyl vidět . Prej strejda a asi brácha zhruba stejného věku a stejně se třesoucí .

venan

Jen bych chtěl poděkovat tomu traktoristovi, že dědkům vyvez krávu taky na něčem jinym než na chavdaru;o)

Rony

Velké poděkování rozhodně patří za další vydařený ročník kaprálu Doubravských sjezdů Fanymu (Franta Bobr Zvěřina) a jeho velké armádě dobrovolníků. Díkas a ahoj na vodě :o).

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: