Pozvánka na ČPV Střela 2023

Pozvánka na ČPV Střela 2023

V neděli 17. září se uskuteční další ročník závodu Českého poháru vodáků na řece Střele.

Start závodu je v Rabštejně nad Střelou, cíl u bývalého Kozičkova mlýnu. Konec trati je až v Mladoticích, což je dohromady 17 km. Obtížnost trati je do WW I.

Vzhledem k požadavkům orgánů státní správy je počet startovních čísel omezen na 400, volné splutí není povoleno až na klienty půjčovny lodí Dronte. Pro účastníky závodu je zajištěno občerstvení v cíli závodu.

Pořadatel vás žádá, abyste tento fakt respektovali a využili ke splutí jinou dobu zvýšení vodního stavu, případně splouvali horní tok ze Žlutic do Rabštejna, nebo spodní tok z Mladotic do Berounky.

Trasa vede přírodní rezervací, nevystupujte z lodi mimo místa k tomu určená. Rovněž respektujte dopravní značení během akce a zákaz táboření v přírodní rezervaci.

Vodácká tábořiště DRONTE - Kynšperk nad Ohří, Sokolov, Loket

Rádi byste se zúčastnili této parádní akce, ale nemáte potřebné vybavení? Nechte to na nás. Při vypouštění přehrad, společných splutích, odemykáních a zamykáních řek organizujeme půjčování lodí i veškerého vodáckého vybavení. Půjčujeme otevřené i zavřené kánoe, kajaky, nafukovací lodě i rafty včetně pádel a vest. Vybavení dovezeme na start a opět vyzvedneme v cíli.
Vše objednáte na našich webových stránkách, emailu pu******@dr****.cz nebo na telefonu 734 146 156.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: