Pozvánka na HIKO Whitewater campy 2017

Pozvánka na HIKO Whitewater campy 2017

Sezona začala a vy chcete začít s pádlováním či se zlepšit ? Gratulujeme, jste na správném místě!

Opět přišel čas Vás pozvat na další ročník HIKO Whitewater campů. Letošní kempy 6. ročníku se budou konat v Praze na kanále v Troji. První termín je vypsán na 7. – 9. 7. 2017, druhý na 18. – 20. 8. 2017 a třetí 15. – 17.9. 2017.

Kemp je určen pro začínající i pokročilejší kajakáře a kajakářky. Není důležité, zda zvládnete eskymácký obrat, či jste schopni splout řeku. Během tréninků 2x denně jste rozděleni do malých skupin dle Vaši výkonnosti, které budou mít na starost zkušení instruktoři. Výuka probíhá jak na klidné, tak divoké vodě. Naše výuka a instruktoři jsou připraveni vám pomoct zlepšit své dovednosti ve slalomu, freestylu a creekingu, takže na své si přijdou opravdu všichni!

Kempy jsou vhodné pro začátečníky i pokročilé

Každý den nás čeká také menší závod, ze kterého si vítězové odnesou hodnotné ceny od firmy HIKO. Večer si povíme něco o pádlování a podíváme se na naše záběry z vody, kde děláme chyby, a nebo co je naopak správně provedené.

Pro účastníky je připraveno testování produktů po celou dobu kempů zdarma – vodácké oblečení HIKO a různé druhy kajaků od HG sportu.

Zázemí kempu poskytne HG sport přímo vedle slalomové dráhy a občerstvení i se sobotním grilováním zajistí Boulder V síti. A kdyby vám během víkendu došla energie, pravidelně vám ji dodá Red Bull.

Před pádlováním je důležitá pořádná rozcvička

Přihlášky zasílejte pomocí formuláře.

Cena: 1500 kč (zahrnuje: ubytování 2 noci, instruktory, pronájem kanálu, videocoaching, grilování, závody)

Neváhejte a přijeďte se něco naučit, najít nové přátele a hlavně si užít víkend na vodě. Přijet můžete jak sami, tak klidně i s partou lidí, či celým oddílem.

Více informací s detailním programem naleznete na www.whitewaterkempy.cz.

Pro aktuality sledujte náš facebook.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: