Pozvánka na odemykání Sázavy s Vodáckým plesem

Pozvánka na odemykání Sázavy s Vodáckým plesem

Sníh z hor taje a plní koryta našich krásných českých řek a přichází čas symbolického odemykání řek pro vodáky. A kde jinde otevřít naši Sázavu, než na nejoblíbenějším úseku Týnec-Pikovice? A jak jinak strávit večer po splutí než na vlnách valčíku nebo ve vírech polky? Dne 6. dubna 2019 pořádá Půjčovna lodí Samba a vodácká cestovka Povoda Odemykání Sázavy, na které navazuje večerní Vodácký Ples v Týnci nad Sázavou.

Zahodíme pádla a záchranné vesty vyměníme za společenský oděv. Neoprenové boty či staré tenisky, které pamatují snad každý kámen v řece, vyměníme za taneční obuv a vydáme se společně v rytmu „Samby“ na taneční parket, na pódiu to bude rozjíždět kapela Čejka Band.

Ples pro všechny vodáky a jejich kamarády se bude konat v Hotelu Týnec v Týnci nad Sázavou od 19 hodin. Pro ty z Vás, kteří se chystají na vodácký ples z větší dálky, bude také možnost přespat přímo v hotelu nebo v nedalekém kempu. Více informací o vodáckém plese i možnosti ubytování naleznete na: vodackyples.webnode.cz.

Takže objednejte lístky, oblékněte společenský oděv, přidejte pár vodáckých doplňků a vzhůru na parket!!!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: