Průřez Kamenice

Průřez Kamenice

Minulý týden v pondělí se vydala partička guidů CK CVOK na rychlý průřez Tanvaldskou Kamenicí. Bohužel stromů bylo docela dost a některý tak macatý, že se nám jednodenní akce krapet prodloužila. Nicméně ve čtvrtek před obědem jsme prohlásili koryto za vyčištěné a odjeli zpět do Pardubic.

Předem tohoto kraťoučkého reportu bych chtěl upozornit, že jsme se zaměřili na vyřezání koryta v úseku Plavy – Jesenný. Co je za binec na horní Kamenici pod přehradou či dole pod Jesenným nevíme. Taky se nad Českem v pátek v noci prohnal docela slušnej větřík, kterej mohl napáchat nějaký škody v námi vyčištěném úseku. Poslali jsme tam na dnešek zvěda. S čím přijde vám napíšu do komentářů pod článek.

Od mostu v Navarově dolů jsme uvolnili jen pár kmenů, který pitomě čouhaly do řeky. Malý polom asi 200 m nad Tobogánem.

Zkušenosti čtenářů

Kruťas

JEzdili jsme Kamenici v sobotu a neděli, protože na tento víkend se neurvu. Bylo to všechno čistý, nikde žádný problém. Až na to sucho, když vodu uodvedl náhon. Jezdit do Jesenného se vůbec nehodilo, lepší vynést zpod tobogánu zpátky do Návarova.
Ahoj Kruťas

Fantomas

Díky za info. Já taky přidávám jak jsem slíbil ve článku. Náš zvěd se právě vrátil na pokraji smrti hladem, na pokraji smrti vyčerpáním, ale s dobrými zprávami. Kamenice tak jak jsme ji minulý týden vyčistili zůstala a žádná zákeřná vychřice nám práci nepokazila. Takže se uvidíme o víkendu kamarádi. Ať vás síla provází
Fnt

Sandokan

Ahoj,
v neděli jsme prošli celý vršek Kamenice od přehrady do Josefáče a je to čistý a prořezaný. pan hrázný slíbil 9 kubíků při stávajících pěti v Plavech tak to vypadá velice dobře.
Sandokan, sekce Ž. Brod

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: