Pyranha Cup ČPV Teplá 2012

Pyranha Cup ČPV Teplá 2012

Přípravu letošního 63. ročníku závodu na Teplé dlouho dopředu trápilo viditelné sucho na Karlovarsku, což se sebou neslo obavy, zda se akce uskuteční v plné míře a tak jak je zvykem z předešlých ročníků.

Zrušení ČPV Střela, o kterém jsme se dozvěděli o několik dní dříve, posílilo naše pochybnosti o konání akce Lomnický potok. Rozhodnutí z Povodí, že se voda na splutí Lomničáku nebude pouštět, padlo až den před uskutečněním plánované akce Teplá.

Pouštění vody z březovské přehrady do koryta Teplé nám povodí potvrdilo dlouho před akcí. Věřili jsme, že ke změně nedojde, ale začali jsme se obávat, zda přijede alespoň uspokojivé množství závodníků a zájemců o splutí. Obavy to byly nakonec zbytečné, na akci se i přes ne zrovna nejlepší počasí dostavilo neskutečné množství vodáků.

Zkušenosti čtenářů

Cvaknutý kanoista

bundu tmavě modro růžovou?

Peťan

Ahoj, jsou, nebo budou někdy někde k dispozici výsledky? Na kanoe.cz jsou už snad od pondělí výsledky z hameráku, ale z teplý pořád ne.

Katie

Chtela bych podekovat zabakum u stupnu – mili, pohodovi, vtipni, ochotni, prima pokec. Pak taky nekterym rozhodcim – uzasni, podporujici, obcas i tleskajici 🙂 diky moc.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: