Soutěž o nafukovací kajak SEAWAVE!

Soutěž o nafukovací kajak SEAWAVE!

HYDROmagazín ve spolupráci s firmou [url=http://www.nafukovacilode.cz newwindow]Gumotex a.s.[/url], výrobcem nafukovacích člunů, přináší soutěž o nafukovací člun SEAWAVE. Tato loď je naprostou novinkou ve flotile Gumotexích lodí. Jedná se o loď vhodnou na turistické pádlování a jednodušší vyjížďky po moři. Recenze kajaku SEAWAVE vyjde brzy v magazínu NA VODU! 2014 a firma Gumotex se rozhodla věnovat testovaný kus výherci této soutěže.

SEAWAVE je díky svému úzkému a dlouhému tvaru snadno ovladatelný a vhodný pro rychlou jízdu. Posunutím sedaček a umístěním kokpitu jej lze upravit z trojmístné až na verzi jednomístnou. Výztuhy pro zpevnění palub dodávají lodi tuhost. Zpevněný kýl snižuje vliv větru a napomáhá přímé jízdě. Pro tento kajak naleznete největší uplatnění v turistice a mořském pádlování.

Soutěž o člun Gumotex Sewave byla ukončena. Výhercem se stává soutěžící s emailovou adresou kristyna.finkeova@***.**. Gratulujeme!!!

Zkušenosti čtenářů

Kadavý Karel

Tak jsem chtěl vyhrát ten kajak. Asi jsem momentálně zaostalej. Ta barva lodí na divokou vodu mi nějak nevychází. Tak zase nic.

Vidímženicnevidím

No s tou barvou jsem si nebyl jistý, ale v textu je napsáno, že lodě na divokou vodu se dělají v …….é barvě, tedy jsem vyplnil ne podle toho, co jsem viděl, ale podle toho, co jsem se dozvěděl z textu.

Vidimženicnevidím

… to jsem asi neměl říkat …

Kadavy Karel

Aby se v tom prase vyznalo…

Stefan Pavlik

Kedy vlastne tato sutaz konci?
12.6.2014 nie je nedela ale stvrtok.

Stefan Pavlik

Nepresnost v datume ukoncenia sutaze bola hned opravena.
Dakujem

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: