Soutěž o nafukovací kanoi Palava

Soutěž o nafukovací kanoi Palava

HYDROmagazín ve spolupráci s firmou Gumotex a.s., výrobcem nafukovacích člunů, přináší soutěž o nafukovací kanoi Palava. Nafukovací kanoe Palava je legendou v této kategorii lodí, ale pro letošní rok byla zcela inovována a my jsme ji pro vás ihned otestovali. Recenze nové Palavy vyšla v [url=http://www.hydromagazin.cz/clanek/890-hydro-213-seakajaking/ newwindow]HYDROmagazínu 2/13[/url]. Firma Gumotex se rozhodla věnovat testovanou kanoi výherci této soutěže.

Inovovaný model nafukovací kánoe Palava zaujme svým sportovnějším vzhledem a lepšími jízdními vlastnostmi, které získal zostřením přídě i zádě a prodloužením trupu. Tyto změny umožňují umístění většího množství bagáže nebo větší variabilitu instalace sedaček. Svou šířkou a vodorovným uchycením poskytují komfortní sezení, ale současně stehenní popruhy umožňují bezpečné zakleknutí při plavbě v peřejích. Kánoe je vhodná jak na turistické sjezdy řek do obtížnosti WW2, tak na pohodlnou jízdu po klidné hladině přehrad a jezer.

Soutěž o nafukovací kanoi GUMOTEX Palava byla ukončena. Výhercem se stal soutěžící s emailovou adresou oprihoda@***.cz. Gratulujeme!!!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: