Srdečně zveme všechny průvodce, vedoucí, guidy a instruktory na WW RESCUE SEMINÁŘ!

Srdečně zveme všechny průvodce, vedoucí, guidy a instruktory na WW RESCUE SEMINÁŘ!

Na co? 

WW rescue seminář vznikl, abychom vzájemně sdíleli zkušenosti z průvodcování a aktivního pohybu na divoké vodě. Abychom se na jaře naladili na letní pádlovací sezónu a připomněli si, že nestačí mít na nástěnce haldu certifikátů, ale že pravidelný trénink záchrany je na divoké vodě potřeba. Nejde jen o pasivní trénovaní, ale vzájemně si pro sebe chystáme témata a vzájemně se obohacujeme o zkušenosti.

O co přesně jde se dozvíte v rozhovoru, který si můžete poslechnout zde. Nebo bude k přečtení v podzimním čísle Pádlera.

Kdy? 6. – 8. 4. 2024

Příjezd do vodáckého centra Znojmo bude možný již v pátek 5. 4. večer na seznamovací decentní večírek s ochutnávkou vína.

6. – 7. 4. proběhne program v areálu vodáckého centra Znojmo. (Workshopy na témata z vodácké záchrany (házečka, lana, kladky, uzly, signalizace v zahraničí, lokalizace na řece,…) na témata první pomoci (podchlazení, improvizované transporty apod.), ale i na témata managementu rizik, důležitost rozpádlování se na klidné vodě, kontrola i péče o vybavení a další a další). Fantazii se meze nekladou a každý rok se sejde pestrá škála přínosných a zajímavých témat.

V pondělí 8. 4. se pak přesouváme na kanál do Českých Budějovic, kde je prostor na témata, která vyžadují tekoucí vodu a hlavně na volné rozpádlování se a společné poježdění.

Proč zrovna do Znojma?

Protože v našem týmu věříme, že sdílením zkušeností a vzájemným se obohacováním můžeme dosáhnout výrazného posunu naší České vodácké kultury. Ve vodáckém centru ve Znojmě máme na takovéto jarní rozjímání geniální zázemí. (Venkovní prostory areálu, vnitřní prostory, břehy řeky, místnost pro ubytování se a k tomu dobré víno na večerní posezení)

Jaká je cena?

WW rescue-seminář pořádáme v našem báječném vodáckém centru, tedy zázemí, areál i vodácké pomůcky máme k dispozici bezplatně. WW rescue-seminář podporuje i Vodácké centrum České Budějovice, které k našemi pondělnímu ježdění poskytlo dráhu zdarma (budeme platit akorát za kemp z neděle na pondělí).

Za přihlášku na WW rescue-seminář se platí poplatek 100,- Kč na náklady spojené s administrací a organizací semináře. Při přihlášení bude i možnost připlatit si malou ochutnávku vína v páteční seznamovací večer. Největší cenou, kterou do rescue semináře vkládáte je čas a energie na přípravu Vašeho tématu, kterým chcete obohatit ostatní.  Příprava tématu není povinná, ale co do semináře vložíte, to z něj pak získáte zpět.

Přihlašování už je spuštěno přes formulář na webu centrumvodarna.cz.

Více informací lze zjistit na FB události https://fb.me/e/2YpAzPj45.

Podrobnosti jsou také ve zmíněném podcastu.

Případně pe***********@vo****.org" data-type="link" data-id="pe***********@vo****.org" target="_blank">pište nebo volejte (606 092 330) přímo mě. Ráda veškeré dotazy zodpovím.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: