Standa Chládek: S kajakem po světových mořích (DVD)

Standa Chládek: S kajakem po světových mořích (DVD)

HYDROmagazín uvádí: DVD se záznamem loňské přednášky a slideshow fotografií světoznámého vodáka a cestovatele Standy Chládka, kterého nedávno americký magazín Paddler zařadil do galerie „Hrdinů s pádlem v ruce“. Pokud jste nestihli setkání s touto výjimečnou osobností v Praze 14. října 2009, můžete si nyní pořídit autentický záznam s kompletní slideshow.

Během říjnového promítání v pražském KC Vltavská jsme se prostřednictvím jeho fotografií mohli na většinu z jeho velkých cest po světových mořích též podívat.

Nyní mají tuto možnost i všichni HYDROčtenáři!
HYDRO, ve spolupráci s H2Omaniaks Production, vydává Standovu slideshow na DVD s živým záznamem přednášky uskutečněné
v Praze 14. října 2009.

Ten, kdo Standovu přednášku neslyšel a už seakajakingu propadl nebo se k tomu chystá, by měl určitě mít toto autentické vyprávění žijící seakajakářské legendy ve svém archivu! Záznam ale jistě potěší i všechny, kdo na přednášce byli – mnozí v Vás se na DVD uslyší…

Cena: 120 Kč + poštovné 26 Kč

Cena pro HYDROpředplatitele: 90 Kč
(DVD obdrží s nejbližším vydáním HYDROmagazínu, poštovné neúčtujeme; sleva platí pro všechny čtenáře s předplatným do konce roku 2010).

Zkušenosti čtenářů

Jan Krch

Nešlo by z té přednášky udělat článek,on-line přenos, fotky, video, atd… Ne všichni jsou schopni se do Prahy dostat. Za mimopražáky předem děkuji. Honza

Honz

To je dobrý námět, Jane. Záznam přednášky určitě pořídíme. Když by se ale našla parta mimopražských vodáků, která zajistí sál s projektorem a chtěla by Standu pozvat, určitě by to Standa neodmítl. Když budete mít zájem, napište nebo zavolejte nám do redakce.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: