Taky vodáci

Taky vodáci

Přečtěte si Barasův příběh o tom co zažil na horním toku Teplé Vltavy během jediného dne. Ač to zní jako pohádka, příběh i postavy v něm jsou skutečné…

Zkušenosti čtenářů

Kejml

Ahoj Barasi a spol., my ty plaváčky potkali zřejmě po vás. Za pomoci házečky a asi 5-ti lidí jsme tu loď uvolnili a vyndali. Plaváčci vylili vodu z foťáků a mobilů a byli šťastný, že nemusej platit ještě tu loď. Plavbu ukončili asi hned tam nebo kousek níž, protože jsme je pak viděli jak frčej v autě ještě před Horní Vltavicí. Za Klub vodáků Střekov Kejml

Katie

Uz jsem psala pod clanek na web Henryho – myslim, ze ta sprajda je tam kvuli tomu, aby se detem nepripalily nohy v lete na rybniku :-)) A pak ze borci jezdi na laminatu! Heh.

Hajnej

Ahoj Barasi, kdybych Tě neznal a neviděl tu fotku, tak bych řekl, že nás tak trochu balamutíš :-). Potkávám na vodě různé exoty, ale na tento Tvůj úlovek nemám. Toho by trumfnul pouze týpek, co při povodních v Praze v r. 2002 sjel Vtavu z Modřan na vrátkách od prasečího chlívku. A když ho hasiči vytáhli, tak jim v tom zmatku zdrhnul.

Honza

toto vypravování Romana Týce – umělce ze skupiny Ztohoven vás také určitě zvedne. Je to na konci tohoto interview:
http://www.reflex.cz/Clanek28643.html

Ešus

Jenže ten usnul nahoře na chajdě, a když se probral, tak plaval s postelí u stropu. A protože neměl nic lepšího, nežli ta vrátka, a kolem zrovna nic nejelo,tak prostě nasedl a jel. Asi by měl od nás dostat metál.
Ešus

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: