Testování kajaků a vodácká škola na kanále České Vrbné <br>tento víkend 7.-8. 6. 2014

Testování kajaků a vodácká škola na kanále České Vrbné &lt;br&gt;tento víkend 7.-8. 6. 2014

Ahoj vodáci. Rádi bychom Vás pozvali na testovací víkend na kanále v Českém Vrbném. Akce bude jak pro zkušené vodáky, kteří si chtějí vyzkoušet různé modely lodí, tak pro ty co, se chtějí na vodě něco naučit.

Ahoj vodáci.
Rádi bychom Vás pozvali na testovací víkend na kanále v Českém Vrbném.
Akce bude jak pro zkušené vodáky, kteří si chtějí vyzkoušet různé modely lodí, tak pro ty co, se chtějí na vodě něco naučit.

„>

Testování kajaků
Testování kajaků bude zdarma. Stačí si zaplatit poplatek za ježdění na kanále a na každou jízdu můžete mít jiný kajak. K dispozici budou kajaky Pyranha a EXO – od rodeovek, přes creekovky až po riverrunnery.
Pyranha: Burn III M, Burn III XL, Nano M, Nano L, Karnali M, Fusion C30, Loki M, Jed Eye M, Jed Eye L, Z.One M, Shiva M EXO: SiX 340, XT 260, XT 300, XG.
S výběrem té nejvhodnější lodi právě pro Vás Vám rádi poradíme. Každý účastník testování obdrží poukaz na slevu na koupi nového kajaku Pyranha nebo EXO ve výši 500 Kč.

Vodácká škola
Zkušení lektoři Vodácké školy VODÁK sport budou na místě připraveni Vám pomoci se zdokonalováním Vašeho stylu pádlování a všech ostatních dovedností potřebných při jízdě na kajaku či kánoi. Pokud nemáte vybavení, je možné vše zapůjčit. To je ale nutné objednat předem. Přihlášky na kurz posílejte na mail: [email=in**@vo**********.cz]in**@vo**********.cz[/email].
Cena víkendového kurzu je 1990 Kč/za osobu.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: