TNP v loňském roce podpořilo dva dobročinné projekty

TNP v loňském roce podpořilo dva dobročinné projekty

Pár korun z každého prodaného pádla věnovala v loňském roce na „dobrou věc“ firma TNP z Českých Budějovic. Kolik peněz nakonec bylo rozděleno a na jaké projekty šly?

V lednu 2015 se naše firma rozhodla, že podpoří dva zajímavé projekty, jeden v Čechách a druhý v zahraničí. Po dlouhém rozvažování jsme si vybrali Český nadační fond pro vydru a projekt Surya. Slíbili jsme, že za každé prodané pádlo budeme přispívat do speciálního fondu, který rozdělíme na základě hlasování, které probíhalo celý rok 2015 na našich webových stránkách.  Na konci roku bylo ve fondu celkem 53 436 Kč. Hlasováním bylo přiřazeno 52% prostředků projektu Surya a 48% prostředků Českému nadačnímu fondu pro vydru.  28. prosince 2015 jsme tedy převedli 27 252 Kč na účet organizace Surya a 26 184 Kč na bankovní účet Českého nadačního fondu pro vydru.

Chtěli bychom tímto poděkovat všem našim zákazníkům, kteří koupí pádla přispěli na podporu obou projektů a všem hlasujícím, kteří věnovali svůj čas a hlasováním vyjádřili svůj názor.

Moc si vážíme toho, co obě organizace dělají, a doufáme, že jim naše malá podpora pomůže v uskutečňování jejich cílů.

Český nadační fond pro VydruČeský nadační fond pro Vydru

Projekt SuryaProjekt Surya

Zkušenosti čtenářů

Al

Díky za dobrou věc!

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: