V Letňanech startuje další Výstava (nejen) stanů (PR)

V Letňanech startuje další Výstava (nejen) stanů (PR)

Potřebujete-li před letní dovolenou dokoupit outdoorové vybavení? Od 31. května do 11. srpna jsou otevřeny brány Výstavy stanů na výstavišti v Letňanech. Krom stanů, spacáků a oblečení seženete i spoustu praktických doplňků a vychytávek.

Ať už sháníte levný stan na hudební festival nebo špičkový ultralehký stan na expedici do velehor, jistě si na výstavišti v Letňanech vyberete. Stejně tak si ve spacákovém ležení můžete vybrat z více než sedmi set druhů spacáků a seženete i outdoorové vybavení a doplňky od 55 značek.

Pamětníci možná vzpomenou na první Výstavu stanů před 15 lety v skromných podmínkách auly stavební fakulty v Praze, následovaly ročníky pod ochozy velkého Strahovského stadionu, několik účastí na výstavišti v Holešovicích, které ale přestalo kapacitně stačit, a tak již po několikáté návštěvníci zamíří na výstavu do největší haly v Praze.

Prohlédnout si stan, který si kupujete je rovněž velmi důležité při koupi velkého, rodinného stanu, kdy spoustu detailů nemůžete pochopit z prostého popisu v katalogu a v běžném obchodě vám stan s plochou i přes 30 m2 nepostaví ani ten nejochotnější prodavač. Na Výstavě stanů naleznete postaveny desítky rodinných stanů předních světových výrobců Vango, Outwell a několika dalších.

Ve spacáku je nutné si poležet

Plocha 75 m2 je vyhrazena na vyzkoušení spacáků, do nich si můžete vlézt a klidně si i krátce zdřímnout. Kde jinde tak snadno zjistíte, že vám není spacák krátký či úzký a že vám vnitřní materiál je příjemný? Nechybí samozřejmě ani možnost vyzkoušení karimatek, i zde je snaha přiblížení reálnému použití dotažena na maximum, nebudete ležet na rovné zemi, ale na štěrku, abyste mohli posoudit všechny výhody pohodlných karimatek. Snad jen tip organizátorům do dalších ročníků – vypůjčit pár chladících boxů z márnice, kde by si návštěvníci mohli ve spacáku a na karimatce poležet i v teplotách, v nichž budou pak spacáky opravdu používat.

Kromě stanů, spacáků a karimatek je v nabídce i široký sortiment outdoorového oblečení, batohů, doplňků nebo kempingového nábytku – především v případě rodinných stanů je jednoznačný trend mířící k co nejvyššímu komfortu i mimo domov. Desítky druhů lamp a čelovek, voděodolných pytlů a taštiček, nádobí a vařičů možná zpříjemní váš pobyt v přírodě, přenosnému plynovému cestovnímu grilu od Campingazu se to podaří zcela jistě.

Akce je rok od roku delší. Aby se dlouhá výstava rozčlenila a návštěvníci nepřicházeli jen za nákupy, připravili organizátoři na každý víkend zajímavou akci. Přijďte vyzkoušet lezeckou stěnu, podívat se na promítání Expediční kamery, projít se po slackline, nebo se naučit fotit pod vedením profesionálního fotografa Jana Rybáře. Kompletní program doprovodných akcí stejně jako spoustu dalších užitečných informací naleznete na www.vystavastanu.cz, stejný sortiment zboží můžete koupit i na www.4camping.cz.

[i]PR: Článek je placenou inzercí firmy Výstava stanů s.r.o. a jeho obsah nevyjadřuje názor HYDROredakce. Text neprošel redakční ani jazykovou úpravou.[/i]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: