Vánoce a vodácká soutěž s Water Element o kajak, kánoi a mnoho vybavení! (PR)

Vánoce a vodácká soutěž s Water Element o kajak, kánoi a mnoho vybavení! (PR)

Před Vánoci jsme pro Vás připravili [redir=http://www.vodacke-centrum.cz/lode/c3 newwindow]velký vyprodej lodí[/redir] a [redir=http://www.vodacke-centrum.cz/vybaveni/c4 newwindow]vodáckého vybavení[/redir]. Pokud si nevíte rady, můžete zakoupit dárkové poukazy na nákup zboží nebo na vodáckou školu. Skladem máme obrovské množství vybavení a lodí, expedice probíhá obvykle do druhého dne!

Kromě kajaků od světoznámých firem Dagger, ZET, Fluid, Big Dog, Dragorossi a Rainbow nyní najdete v nabídce i kajaky [redir=http://www.vodacke-centrum.cz/divoka-voda/c6 newwindow]Liquid Logic[/redir]. Testovací kajaky od všech firem je možné kdykoliv vyzkoušet. Přes zimu probíha eskymování na bazéně v Brně v několika turnusech od 119,- / osobu. Více na [redir=http://www.vodacke-akce.cz/ newwindow]www.vodacke-akce.cz[/redir].

Na stránkách [redir=http://www.vodacke-centrum.cz/ newwindow]www.vodacke-centrum.cz[/redir] nyní najdete [redir=http://www.vodacke-centrum.cz/bazar/ newwindow]velký vodácký bazar[/redir], do kterého nyní může vkládat inzeráty každý, kdo se zaregistruje. Součástí registrace je i možnost odebíraní novinek, slevových akcí a informací z vodáckého světa.

Každý registrovaný zákazník získá ihned po registraci [redir=http://www.vodacke-centrum.cz/bonusovy-program/t7 newwindow]www.vodacke-centrum.cz[/redir] slevu na veškeré vybavení. Při pravidelném nákupu je sleva systémem automaticky navýšena. Pro oddíly a organizace máme připravené speciální programy, které Vám přinesou mnoho zajímavých výhod.

[redir=http://www.vodacke-centrum.cz/auction/ newwindow]Unikátní vodácká aukce[/redir]

Novinkou je internetová [redir=http://www.vodacke-centrum.cz/auction/ newwindow]holandská aukce[/redir], ve které pravidelně najdete lodě nebo různé vodácké vybavení, které se každý den pravidelně zlevňuje. Proto se vyplatí stránky pravidelně sledovat, protože koupit nový kajak pod 10tis… Již není nemožné!

[i]PR: Článek je placenou inzercí firmy [redir=http://www.vodacke-centrum.cz/ newwindow]www.vodacke-centrum.cz[/redir] a jeho obsah nevyjadřuje názor HYDROredakce. Text neprošel redakční ani jazykovou úpravou.[/i]

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: