HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

Vánoce s Pádlerem a Norskou módou

Vánoce s Pádlerem a Norskou módou

Podarujte o letošních Vánocích své blízké originálním a praktickým vánočním dárkem, který pro vás Pádler připravil ve spolupráci s Norskou módou.

Pouze předplatitelé Pádlera mohou letos pod stromečkem kromě tradičně bohaté nadílky od Ježíska najít také Vánoční balíček, který obsahuje:

  • Roční předplatné Pádlera, dárkový certifikát s věnováním a letošní novinku – funkční merino triko Devold® Hiking (pro pádlerky se zipem u krku). Celý vánoční balíček stojí 1 600 Kč.

Trika Devold Hiking

Nová řada Devold Hiking představuje velmi lehké oděvy vyrobené ze 100% merino vlny, které vynikají izolačními vlastnostmi a aktivně se podílí na termoregulaci vašeho těla. Díky přiléhavému střihu dokonale splynou s pokožkou, absorbují a odvádí vlhkost. Pohodlné nošení batohu na zádech zajišťuje panelová konstrukce, ploché švy zabraňují odírání pokožky. Kompletní řada Devold Hiking obsahuje triko s dlouhým rukávem, stojáčkem, dlouhé kalhoty, boxerky, multifunkční šátek, čepici a je předurčena pro všechny outdoorové aktivity i zimní sporty. Více informací o prádle Devold z merino vlny nadjete na www.devold.cz.

Trika Devold Hiking

  • Jako vánoční dárek si také můžete vybrat balíček obsahující vodácký kalendář Whitewater 2017 od Davida Sodomky, roční předplatné a dárkový certifikát s osobním věnováním. Tento balíček stojí 650 Kč.

Kalendář Whitewater 2017

  • A nebo máte možnost obdarovat své vodácké známé „pouze“ předplatným Pádlera v podobě dárkového certifikátu s vaším osobním věnováním za cenu 380 Kč.

Pro podrobnější informace a objednání pište na email snizak@padler.cz nebo volejte na číslo 777 910 428.

Nabídka platí do 31. 12. 2016 nebo do vyčerpání zásob jednotlivých dárků či jejich velikostí.
Objednávky učiněné a/nebo zaplacené po 30. 11. 2016, budou z kapacitních důvodů expedovány až po Novém roce.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: