Voda opadá – je třeba odstraňovat škody AKTUALIZOVÁNO

Voda opadá – je třeba odstraňovat škody AKTUALIZOVÁNO

Jak jsme upozornili [url=http://www.hydromagazin.cz/clanek/907-povodne-berou-vodakum-nejen-lodenice/ newwindow]v pondělním článku[/url], voda postihla mnoho vodáckých loděnic, obchodů a jistě bylo postiženo i mnoho půjčoven a dalších s vodáky souvisejících míst, akorát o nich nevíme. Nyní již voda opadá a bude potřeba rychle likvidovat škody a vracet co možná nejdříve vše do normálního stavu. Přeci jen se nezadržitelně blíží letní vodácká sezona.

Jak jsme upozornili v pondělním článku, voda postihla mnoho vodáckých loděnic, obchodů a jistě bylo postiženo i mnoho půjčoven a dalších s vodáky souvisejících míst, akorát o nich nevíme. Je to logické, vodáci jsou k řekám přímo vázaní. Nyní již voda opadá a bude potřeba rychle likvidovat škody a vracet co možná nejdříve vše do normálního stavu. Přeci jen se nezadržitelně blíží letní vodácká sezona.

HYDRO se rozhodlo nabídnout pomoc všem postiženým vodáckým oddílům, obchodům, půjčovnám a dalším institucím. Nemáme možnost poslat miliony korun ani čety záchranářů, ale náš web navštěvuje mnoho vodáků z celé republiky a napříč všemi vodáckými „disciplínami“, kteří by určitě rádi přidali ruku k dílu a pomohli ostatním vodákům v tíživé situaci s odklízením škod. Doufáme, že se jich najde dostatek a vyjdeme si vzájemně vstříc.

Napište nám na [email]in**@hy**********.cz[/email] svůj kontakt, jak jste postiženi (můžete přidat i foto) a co zrovna nejvíce sháníte a potřebujete a my to zveřejníme v tomto článku a na facebooku HYDRA. Doufáme, že se tak informace dostane mezi co nejvíce lidí. Věříme, že se nalezne spousta dobrovolníků! Můžete použít i komentáře pod článkem s nabídkami pomoci a nebo HYDROfórum.

HG Sport

Jako první začal na obnově pracovat HG Sport, který je zasažen, alespoň co víme, nejvíce. Online můžete vyplnit formulář a zapsat se s pomocí na určité dny. Mimo pracovních sil HG Sport určitě uvítá i desinfekční a čistící prostředky, lopaty, košťata a další nezbytný materiál. Více hledejte ZDE.

Případně kontaktujte Stanďocha na telefonu 777229147.

Pokud můžete vodákům ze Sokola Trója pomoci kontaktujte Kubu Suchého na telefonu 739526624 nebo mailem [email]Ja*********@ne********.eu[/email].

Pokud chcete slalomářům v Troji pomoci kontaktujte Pavla Přindiše, telefon 605 979 186, mail [email]p.*******@se****.cz[/email].

Z Vodáckého ráje nám dorazila informace, že si dokáží pomoci sami. Poslali nám alespoň fotky zatopené loděnice.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: