Vodácké kalendáře na rok 2015

Vodácké kalendáře na rok 2015

Taky už se vám letošní kalendář chýlí ke konci a napadlo vás, co asi bude viset na zdi příští rok? Pokud ano, právě jste tuhle otázku asi vyřešili. Stejně jako každý rok, i letos se KANU magazin postaral hned o několik parádních kalendářů z edice Mountain Elements a tak si jen stačí vybrat, který z nich je vašemu srdci nejbližší. Výběr je tentokrát nebývale pestrý.

Asi všichni jsou již zvyklí na kalendáře Best of Whitewater a Best of Paddling, které jsou nám vodákům nejblíže. V Best of Whitewater najdete stejně jako v loňských letech to nejlepší, co elitní fotografové za uplynulý rok vyfotili a téměř u každé fotky vám bude tuhnout krev žilách a zároveň plesat srdce nad tou nádherou. V Best of Paddling naopak najdete klidná zákoutí a vodáky plující skrz neuvěřitelné přírodní scenérie. Stačí se jen zadívat a začít plánovat další velkou vodáckou cestu… nebo přemýšlet jak by šla podobně vyfotit třeba Lužnice?

Pokud patříte spíše k vodákům rekreačním a nebavilo by vás mít celý rok na stěně nějaké lodičky, nemusíte smutnit. Pro vás je z kolekce kalendářů Mountain Elements připraven lyžařský Powder a nebo trekařský a horolezecký Best of Outdoor. Myslím, že teď už si najde každý to své. Jen cyklisti a fotbalisti asi budou zklamaní.

A TO NEJDŮLEŽITĚJŠÍ NAKONEC. VŠECHNY KALENDÁŘE LZE JAKO OBVYKLE KOUPIT V BOATPARKU!!!

PR: Článek je placenou inzercí firmy Mountain Elements a jeho obsah nevyjadřuje názor redakce. Text neprošel redakční ani jazykovou úpravou.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: