Vychází magazín Svět outdooru 2/2013

Vychází magazín Svět outdooru 2/2013

Rozhovory s Markem Holečkem nebo Sashou DiGiulian a tipy na exotické lezecké zážitky, to je první co upoutá z obsahu magazínu Svět outdooru. Druhé číslo právě vyšlo a je na cestě do outdoorových obchodů a na další distribuční místa. Nenechte si ujít magazín plný outdoorových informací, tipů na cesty, článků o vybavení, recenzí nových výrobků a informací o expedicích a rozhovorů s osobnostmi. Magazín je zdarma.

Jak už bylo řečeno, magazín Svět outdooru je na distribučních místech k dispozici zdarma. V roce 2013 vyjde celkem 4x, příští číslo vyjde již v červnu na podzim potom čtvrté číslo. Magazín Svět outdooru přináší opět řadu zajímavých článků, dokonce jsme museli rozšířit původně plánovaný rozsah o čtyři strany, aby se všechno vešlo. Co v magazínu najdete?

Magazín Svět outdooru dostává poštou přímo na 1000 profesionálů v oblasti outdooru, najdete ho zdarma na více než 200 distribučních místech, odebírá ho pro své spolupracovníky Hoská služba a Klub českých turistů. Pokud máte zájem dostávat magazín v tištěné podobě hned po vyjití přímo do vlastní schránky, je možné si předplatit roční poštovné pro čtyři čísla jen za 79 Kč vyplněním jednoduchého formuláře. Pokud máte zájem Svět outdooru distribuovat, je [email=re*****@sv**********.cz]mailové adrese[/email] redakce možné domluvit zařazení mezi distribuční místa.

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: