Vyzkoušejte rafting v trojském kanále!

Vyzkoušejte rafting v trojském kanále!

V rámci adidas Outdoor Prague v trojské loděnici můžete krom lezení na stěně i ledu vyzkoušet rafting na kanále, kde se nedávno konalo mistrovství světa ve slalomu na divoké vodě! Milovníky vody naláká i waterline, neboli slackline natažená nad vodní hladinou.

Outdoorové aktivity pro všechny

Pokud patříte mezi příznivce outdoorových aktivit, ale nemůžete se jen tak odpoutat z Prahy, pak by právě vás mohla zajímat následující unikátní akce, která na území Prahy ještě nebyla. Během jediného dne si budete moci vyzkoušet různé druhy outdoorových sportů zcela zdarma a ještě se podívat na největší esa těchto sportů v ostré akci. Napište si tedy do diáře: „adidas Outdoor Prague, loděnice USK – Praha Troja“ do všech kolonek 28. září.

Pro příznivce „mokrého“ outdooru bude v areálu loděnice a zejména slalomového kanálu po celý den probíhat rafting, který si budete moci zdarma vyzkoušet.

Unikátem této akce bude ledová lezecká stěna, kterou si budete moci také sami vyzkoušet. Ledolezení koncem září v centru Prahy, to už je pořádný zážitek nemyslíte? Exhibovat bude na lezecké stěně Libor Uher.

Dalšími disciplínami, které budou v Troje k vyzkoušení a vidění jsou highline (chůze po laně ve výšce), waterline (chůze po laně nad vodou) a trickline (lano nízko nad zemí určené pro akrobatické triky). Hvězdou slackline bude bezesporu Rakušan Reinhard Kleindl.

K odpočinku či osvěžení zahrají kapely Eddie Stoillow a Portless. Během dne budou sportovci k dispozici pro diskuse, workshopy a promítání a uvidíte i několik filmů, které dodávají pořadatelé festivalu Ozvěny Expediční kamery.

Takže Praha Troja, 28.9., 10.00 až 22.00. Vstup zdarma! Více informací na www.adidasoutdoorprague.cz.

Zkušenosti čtenářů

Roztržený

Tolik akcí na jeden termín: Hamerák, Přes 3 jezy. Co si vybrat? Jasně, že Hamerák!

Joska

Led na konci září? To se zajdu mrknout jak to udrží :-O

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: