ZUBR CUP 2009

ZUBR CUP 2009

V sobotu 18.7.2009 se koná již IV. ročník tohoto outdoorového závodu, který se během své krátké historie zařadil mezi významné akce svého druhu v České republice. Závod je určen široké sportovní veřejnosti a to bez rozdílu výkonnosti.

Letos proběhne X-triál ATEX ZubrCup jako DUATLON. K této změně charakteru závodu dochází z důvodu oprav v.n. Vír I., v.n. Vír II. a Brněnské přehrady.

Trasa běhu bude původní, dlouhá 9,4 km a bude spíše crossem. MTB zůstane také stejný, pojede se celkem 28,5 km v Ujčově a okolí po polních cestách, šotolině a asfaltu. Vodákům se omlouváme, ale tento stav bohužel nejsme schopni ovlivnit. V příštím roce bude opět vše postaru.

Občerstvení je zajištěno jak v areálu hřiště SK, tak v Penzionu Zubr.

Večer je od 19.00 hod ve sportovním areálu Ujčov letní disco s velkoplošnou show.

V minulých ročnících se na startu závodu objevila řada zvučných sportovních jmen v čele s mistryní světa v rodeu na divoké vodě – Kateřinou Migdauovou, bronzovým cyklistou z MS v Melbourne – Ivanem Vrbou, kompletním týmem biatlonistů v čele se Zdeňkem Vítkem, Jaroslavem Soukupem, Zdenou Vejnarovou, čtyřnásobným mistrem světa v kvadriatlonu Miroslavem Podborským a dalšími osobnostmi. Ze závodu pořizuje záznam Česká televize a další stanice pro zpravodajské vysílání. Z prvních třech ročníků bylo odvysíláno celkem 20 minut.

Přihlášky pro celé týmy i jednotlivce od 1.4.2009 – do 15.7.2009 online na stránkách [redir=http://www.zubrcup.cz newwindow]www.zubrcup.cz[/redir]. Poté na místě před závodem.

Ilustrační foto: adrex.cz

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: