Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Vydaná čísla


Časopis Pádler 4/16 přináší spoustu vodáckého čtení na celou zimu

Časopis Pádler 4/16 přináší spoustu vodáckého čtení na celou zimu

V pondělí, tedy posledního října, opustil tiskárnu a vydal se na cestu do vašich poštovních schránek a na pulty obchodů a trafik. Kdo? No přece nejnovější časopis Pádler, který právě tímto vydáním uzavírá první kompletní ročník svojí existence. A o čem se v něm píše? Pojďte se podívat.

S novým Pádlerem splujete za víkend Berounku nebo strávíte měsíc na řekách Aljašky

S novým Pádlerem splujete za víkend Berounku nebo strávíte měsíc na řekách Aljašky

Vodácké léto je v plném proudu a díky občasným bouřkám je pořád rozumné množství vody. Obávané loňské sucho se tedy nedostavilo a vodáci tak mohou být jen rádi. Aby se vám letní dny strávené mimo vodu lépe snášely, vyráží právě do světa třetí letošní vydání vodáckého časopisu Pádler.

NA VODU! 2016 – letní vodácký průvodce zdarma

NA VODU! 2016 – letní vodácký průvodce zdarma

Prázdniny se pomalu blíží a s nimi i čas dovolených, které budou jako každý rok pro mnoho lidí vodácké. Proč si letní vodu trochu neusnadnit díky tipům z našeho letního vodáckého průvodce NA VODU!? Je k dispozici zcela zdarma!

Časopis Pádler 2/16 zve na českou Doubravu i na exotickou Papuu

Časopis Pádler 2/16 zve na českou Doubravu i na exotickou Papuu

Vodácká sezona se naplno rozjela a s ní i náš časopis. Druhý Pádler letošního roku vyšel před pár dny a nejspíš už ho většina předplatitelů i obdržela. Nyní se podíváme, co všechno v něm najdete, pokud byste nového Pádlera ještě neměli a snad váhali, zda investovat a toto vydání si pořídit.

Časopis Pádler 1/16 – historicky první Pádler je tu

Časopis Pádler 1/16 – historicky první Pádler je tu

Po půl roce příprav nového časopisu je očekávaný první Pádler konečně tady. Co v něm najdete? Z největších zajímavostí určitě nesmíme opomenout rozhovoryPetrem Ptáčkem a Kateřinou Kudějovou, velký článek o tom, co odhalilo loňské sucho na Orlické přehradě nebo třeba tip na jarní pádlování v Maroku.

HYDRO 4/15 - Slovenské řeky

HYDRO 4/15 - Slovenské řeky


Jak už jste se dočetli v minulém týdnu, HYDRO bude od příštího roku měnit své jméno na magazín Pádler. Letos ale ještě dojede pod svým zaběhnutým jménem a právě se vám chystáme představit jeho historicky poslední vydání. Pojďme si v posledním HYDRU společně zalistovat.

HYDRO 3/15 – Vodáctví na Moravě

HYDRO 3/15 – Vodáctví na Moravě

 

Přišlo léto, s ním úděsná vedra, a tak to většinu lidí táhne k vodě, v lepším případě na vodu. Abyste věděli, kam v tom parném létě vyrazit za pádlováním vydáváme pro vás právě nyní třetí letošní HYDROmagazín a jak bývá u letního čísla zvykem, zaměříme se zejména na letní vodáckou turistiku u nás a v blízkých zemích. Samozřejmě nezůstaneme nic dlužni ani nějaké té exotice, ale to stěžejní z letošního třetího HYDRA se odehraje na našich řekách – zejména na řekách Moravy.

NA VODU! 2015 - Letní vodácký průvodce
(stahujte zdarma)

NA VODU! 2015 - Letní vodácký průvodce <br>(stahujte zdarma)

 

S radostí oznamujeme, že v minulém týdnu vyrazil do vodáckých půjčoven, kempů, obchodů a infocenter druhý ročník letního vodáckého průvodce pojmenovaného NA VODU! Tento magazín je určen všem začínajícím vodákům, ale i všem těm, kdo chtějí načerpat inspiraci na letní vodáckou dovolenou nebo se jen dozvědět co se aktuálně děje na hlavních českých turistických řekách. Stejně jako každý rok, je i letos NA VODU! zcela ZDARMA, buď v papírové podobě na distribučních místech, nebo v tomto článku.

HYDRO 2/15 – Zdraví a bezpečnost

HYDRO 2/15 – Zdraví a bezpečnost

 

Neuplynulo příliš vody, od doby, co jsme představovali první HYDRO roku 2015 a už představujeme i to druhé, jarní. Tentokrát jsme se rozhodli trochu posílit povědomí vodácké veřejnosti a jako téma jsme zvolili Zdraví a bezpečnost. Snad těch pár řádek pomůže zlepšit bezpečnost na našich řekách. Mimo tématu je ale jako vždy přichystána i spousta dalších článků s vodáckou tematikou, tak si je pojďme rychle představit. HYDRO je totiž už na cestě do vašich schránek.

HYDRO 1/15 – Rafting v Evropě

HYDRO 1/15 – Rafting v Evropě

Ahoj příznivci HYDROmagazínu. Uvědomujeme si, že letos bylo to čekání na první vydání HYDRA dlouhé, ale nakonec jsme to přece jenom dokázali a první letošní HYDRO, s tématem Rafting v Evropě, už byste nejspíš měli mít ve schránkách nebo by do nich mělo velmi brzy dorazit. Zároveň už pro něj můžete vyrazit do vašich oblíbených obchodů, pokud si jej pravidelně kupujete. Za celou redakci bych se rád omluvil za dlouhé čekání. Zapomněli jsme avizovat posun vydání prvního čísla a tak se nám právem ozýval nejeden z vás: „Kdy už to HYDRO konečně bude“? Důvodem posunu byla zejména HYDROtermínovka, kterou jsme dříve těžko skládali, protože mnoho akcí upřesňuje termíny na poslední chvíli. Snad nám tedy prominete a (nejen) přesná HYDROtermínovka 2015 vám to vynahradí.