Hedvábná stezka Pohora Svět outdooru Svět běhu Tulení pásy Pádler Festival OBZORY Expediční kamera SNOW FILM FEST Klub cestovatelů Praha a Brno
HedvabnaStezka.cz Pohora.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Festival OBZORY Expediční kamera SNOW Film fest Klub cestovatelů Praha/Brno

Vydaná čísla


Pádler 1/2017 otevírá novou sezonu

Pádler 1/2017 otevírá novou sezonu

Pojďte se podívat, co všechno jsme pro vás nachystali do úvodního vydání časopisu Pádler před sezonou 2017.

Časopis Pádler 4/16 přináší spoustu vodáckého čtení na celou zimu

Časopis Pádler 4/16 přináší spoustu vodáckého čtení na celou zimu

V pondělí, tedy posledního října, opustil tiskárnu a vydal se na cestu do vašich poštovních schránek a na pulty obchodů a trafik. Kdo? No přece nejnovější časopis Pádler, který právě tímto vydáním uzavírá první kompletní ročník svojí existence. A o čem se v něm píše? Pojďte se podívat.

S novým Pádlerem splujete za víkend Berounku nebo strávíte měsíc na řekách Aljašky

S novým Pádlerem splujete za víkend Berounku nebo strávíte měsíc na řekách Aljašky

Vodácké léto je v plném proudu a díky občasným bouřkám je pořád rozumné množství vody. Obávané loňské sucho se tedy nedostavilo a vodáci tak mohou být jen rádi. Aby se vám letní dny strávené mimo vodu lépe snášely, vyráží právě do světa třetí letošní vydání vodáckého časopisu Pádler.

NA VODU! 2016 – letní vodácký průvodce zdarma

NA VODU! 2016 – letní vodácký průvodce zdarma

Prázdniny se pomalu blíží a s nimi i čas dovolených, které budou jako každý rok pro mnoho lidí vodácké. Proč si letní vodu trochu neusnadnit díky tipům z našeho letního vodáckého průvodce NA VODU!? Je k dispozici zcela zdarma!

Časopis Pádler 2/16 zve na českou Doubravu i na exotickou Papuu

Časopis Pádler 2/16 zve na českou Doubravu i na exotickou Papuu

Vodácká sezona se naplno rozjela a s ní i náš časopis. Druhý Pádler letošního roku vyšel před pár dny a nejspíš už ho většina předplatitelů i obdržela. Nyní se podíváme, co všechno v něm najdete, pokud byste nového Pádlera ještě neměli a snad váhali, zda investovat a toto vydání si pořídit.

Časopis Pádler 1/16 – historicky první Pádler je tu

Časopis Pádler 1/16 – historicky první Pádler je tu

Po půl roce příprav nového časopisu je očekávaný první Pádler konečně tady. Co v něm najdete? Z největších zajímavostí určitě nesmíme opomenout rozhovoryPetrem Ptáčkem a Kateřinou Kudějovou, velký článek o tom, co odhalilo loňské sucho na Orlické přehradě nebo třeba tip na jarní pádlování v Maroku.

HYDRO 4/15 - Slovenské řeky

HYDRO 4/15 - Slovenské řeky


Jak už jste se dočetli v minulém týdnu, HYDRO bude od příštího roku měnit své jméno na magazín Pádler. Letos ale ještě dojede pod svým zaběhnutým jménem a právě se vám chystáme představit jeho historicky poslední vydání. Pojďme si v posledním HYDRU společně zalistovat.

HYDRO 3/15 – Vodáctví na Moravě

HYDRO 3/15 – Vodáctví na Moravě

 

Přišlo léto, s ním úděsná vedra, a tak to většinu lidí táhne k vodě, v lepším případě na vodu. Abyste věděli, kam v tom parném létě vyrazit za pádlováním vydáváme pro vás právě nyní třetí letošní HYDROmagazín a jak bývá u letního čísla zvykem, zaměříme se zejména na letní vodáckou turistiku u nás a v blízkých zemích. Samozřejmě nezůstaneme nic dlužni ani nějaké té exotice, ale to stěžejní z letošního třetího HYDRA se odehraje na našich řekách – zejména na řekách Moravy.

NA VODU! 2015 - Letní vodácký průvodce
(stahujte zdarma)

NA VODU! 2015 - Letní vodácký průvodce <br>(stahujte zdarma)

 

S radostí oznamujeme, že v minulém týdnu vyrazil do vodáckých půjčoven, kempů, obchodů a infocenter druhý ročník letního vodáckého průvodce pojmenovaného NA VODU! Tento magazín je určen všem začínajícím vodákům, ale i všem těm, kdo chtějí načerpat inspiraci na letní vodáckou dovolenou nebo se jen dozvědět co se aktuálně děje na hlavních českých turistických řekách. Stejně jako každý rok, je i letos NA VODU! zcela ZDARMA, buď v papírové podobě na distribučních místech, nebo v tomto článku.

HYDRO 2/15 – Zdraví a bezpečnost

HYDRO 2/15 – Zdraví a bezpečnost

 

Neuplynulo příliš vody, od doby, co jsme představovali první HYDRO roku 2015 a už představujeme i to druhé, jarní. Tentokrát jsme se rozhodli trochu posílit povědomí vodácké veřejnosti a jako téma jsme zvolili Zdraví a bezpečnost. Snad těch pár řádek pomůže zlepšit bezpečnost na našich řekách. Mimo tématu je ale jako vždy přichystána i spousta dalších článků s vodáckou tematikou, tak si je pojďme rychle představit. HYDRO je totiž už na cestě do vašich schránek.