15. ročník Odemykání Bíliny a splutí Bouřlivce

15. ročník Odemykání Bíliny a splutí Bouřlivce

Vodácký spolek Voda a Rum Teplice zve všechny příznivce vodních sportů a dobré nálady na jubilejní 15. ročník Odemykání Bíliny, který se uskuteční v sobotu 19. března. Pořadatelé letos připravili malé zpestření v podobě splutí potoka Bouřlivce.

Bouřlivec

V rámci jubilejního ročníku jsme pro vás připravili malé zpestření v podobě splutí potoka Bouřlivce. Máme přislíbené nadlepšení stavu ze Všechlap cca od 10 hodin do 13 hodin. Bouřlivec budeme splouvat v úseku Zabrušany – Hostomice, které trvá cca 40 – 60 minut. Po cestě nejsou hlášena žádná nebezpečná místa. Sraz zájemců o splutí Bouřlivce v 9:30 hodin pod hrází v Zabrušanech, odkaz na mapu naleznete zde.

Bílina

Sraz účastníků, kteří pojedou jen Bílinu, je cca v 10:30 hodin v Hostomicích u hasičárny, kde bude připravené malé občerstvení jak na zahnání hladu tak žízně, něco na zahřátí, nebo naopak na osvěžení. Po dojetí skupinky, která pojede Bouřlivec, bude následovat tradiční odemčení řeky Bíliny a následně vyrazíme po proudu směr Velvěty, kde je oficiální konec letošního veselení.

Po cestě je možné udělat malou zastávku v Ohníči U Přibylů a ve Lbíně. Protože se jedná o jubilejní 15. ročník máme pro Vás kromě tradičního účastnického listu, který obdrží všichni účastníci malé překvapení.

Nakonec bychom Vás chtěli poprosit, protože letošní Odemykání Bíliny bude spojením s Bouřlivcem trochu netradiční, o registraci zde našem webu. Pro lepší organizaci potřebujeme vědět, kolik Vás pojede i Bouřlivec a kolik jen Bílinu. Více informací naleznete na.

Těšíme se na Vás. Vodě zdar a Rumu zvlášť.

Vodácký spolek VODA A RUM TEPLICE

Foto: Jiří Švarc

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: