HedvabnaStezka.cz SvetOutdooru.cz SvetBehu.cz TuleniPasy.cz Padler.cz FestivalObzory.cz SnowFilmFest.cz ExpedicniKamera.cz

20. 10. 2012 – PRAŽSKÝ PODZIMNÍ BAZAR VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

20. 10. 2012 – PRAŽSKÝ PODZIMNÍ BAZAR VODÁCKÉHO VYBAVENÍ

V již tradičním termínu, v sobotu 20. října, proběhne [b]Pražský Podzimní Bazar Vodáckého Vybavení [/b] v prostorách firmy Boatpark. Začátek akce je v 9 hodin na naší adrese Sokolovská 146, Praha 8. Pokud chcete přivézt Vaše vybavení na poslední chvíli, tak není žádný problém, ale jen nás informujte alespoň 3 dny předem. Děkujeme.

[b]Co na Vás čeká?[/b]

► Kompletní výprodej testovacích kajaků a testovacích pádel Werner.

► Výprodej skladových zásob NOVÉHO ZBOŽÍ za speciální ceny, které budou platit pouze v tento den. Pokud nebudete mít dostatečnou hotovost při sobě, tak je možné si vybavení rezervovat.

► „Hrabák“ je léty osvědčený prodej nepostradatelných vodáckých maličkostí již od 5 Kč, který určitě zaujme zájemce o levný nákup.

►20% sleva na zimní kolekci 2012/13 lyží, snowboardů vč. doplňků. Sleva se nevztahuje na lavinové batohy 2012/13. Zde můžete využít doprodeje loňských modelů. Tato sleva platí i pro e-mailové objednávky obdržené ve dnech 20 – 21. 10. pro získání slevy uveďte do poznámky heslo Pražský Podzimní Bazar.

► 20% sleva na před-sezónní servis lyží a snowboardů.

Bazar je nejen možností výhodného nákupu, ale také příležitostí prohlédnout si některé novinky, poklábosit s kamarády a pokochat se vodáckými i snowboardovými videi.

[b]Jak se k nám dostanete?[/b]

Váš Boatpark Team

Přidej svou zkušenost nebo doplň informace

Odpovídáte na komentář: